Deze veiling is volledig – 845 loten.
Auction days
-
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#402
“Naaktstudie”. Ets. Draagt handtekening Rodin binnen de plaat.
“Etude d’un nu”. Eau-forte. Porte une signature “Rodin” dans la planche.No longer availableDim. 15,5 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Twee wandelende popjes van kunststof, waarvan één opwindbaar met een sleutel in de vorm van een egel en een ander in de vorm van een meisje.
Deux automates à clé en plastique, l’un un hérisson, l’autre une petite fille.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#404
“Pret op het strand”. Olieverf op doek. Naar een werk van Van Noort.
“Plaisirs de la plage”. Huile sur toile. D’après Van Noort.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200 -
#406
Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.
Un petit couloir Karadja. Fait main en laine.No longer availableDim. 182x94 cmEstimate: € 30/50 -
#407
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#408
Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80/120 -
#409
“Kat op vuilnisbak”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd V.G.
“Chat sur la poubelle”. Huile sur toile. Monogramme V.G.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#410
Vier verschillende flesjes eau de toilette van verschillende merken en twee lege flesjes.
Quatre flacons divers d’eau de toilette de différentes marques et de deux flacons vides.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#411
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#412
“Piccola fattoria in Campania”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Piccola fattoria in Campania”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#413
Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120 -
#414
“Dorpje”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Petit village”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#416
Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.
Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 80/100 -
#417
Een lot speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availablePhotos: 9Estimate: € 60/100 -
#418
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van hanen in een landschap. Haarscheur in één van de twee.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome. Décor de coqs dans un paysage. Un cheveux à l’un des deux.No longer availablePhotos: 7Dim. h: 27 cmEstimate: € 120/160 -
#419
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd Colnot.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée Colnot.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#420
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#422
“We zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Gedateerd 1994.
“Wij zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Datée 1994.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#423
Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.
Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#424
“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#425
Een eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Eau de toilette pour femme de 50 ml et un vaporisateur eua de toilette “Dance” de 50 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#427
Drie muziekanten van bruin gepatineerd aardewerk.
Trois musiciens en faïence à patine brune.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30/50 -
#428
Een engeltje met een schaapje van meerkleurig Weens porselein.
Angelot et agneau en porcelaine polychrome de Vienne.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#429
“Cacaobomen - Tabasco - Mexico”. Litho. Gesigneerd, genummerd 4/40 en gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Arbres de cacao - Tabasco - Mexique”. Litho. Signée, numérotée 4/40 et datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 10/20 -
#430
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#431
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#432
“In thoughts of you”. Olieverf op doek. Op verso gedateerd 28/12/1984.
“In thoughts of you”. Huile sur toile. Datée au verso 28/12/1984.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#433
Een Chinees personage met lotusbloem in de hand van groene jade op een sokkel van paarse jade.
Guanyin chinoise tenant une fleur de lotus. Jade vert sur socle en jadéite pourpre.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 60/80 -
#434
“Geabstraheerde voorstelling van een moeder met kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Boeck’.
“Représentation abstraite d’une mère à l’enfant”. Huile sur panneau. Signé Boeck.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#435
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 322 x 230 cmEstimate: € 180/240 -
#437
Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
Poupée à tête en porcelaine. Marque Byron.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 350/500 -
#438
Vier kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Quatre petites assiettes en porcelaine de Chine. Différents décors. XIXe siècle. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#439
“Harley Davidson Motorcycle Club”. Een houten reclamepaneel met een motorfiets in reliëf. Naar de jaren ‘50.
“Harley Davidson Motorcycle Club”. Panneau de publicité en bois avec un motocyclette en relief. D’après les années 50.No longer availablePhotos: 2Dim. 61 x 92 cmEstimate: € 100/150 -
#440
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#441
“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40/60 -
#442
“Sloep aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#443
“Putto met bloemenmand”. Beeld van monochroom wit biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Naar een werk van Bohumil Rezl.
Putto aux corbeille de fleurs. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque au verso et signature. D’après l’oeuvre de Bohumil Rezi.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 40/60 -
#444
“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#445
Chinese scroll. Met talrijke personages in een tuin.
Scroll chinois aux nombreux personnages dans un jardin.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 50/80 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30/50 -
#447
“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#448
Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60/100 -
#449Period: °1942
“Abstracte compositie”. Litho. Gesigneerd en in opdracht gemaakt voor Chanel Paris.
“Composition abstraite”. Litho. Signée. Commandée par Chanel Paris.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#450
Een Keizer en Keizerin en een berglandschap. Drie Chinese scrolls, gemengde techniek, gouache en aquarel op papier.
Empereur et Impératrice dans un paysage des montagnes. Trois scrolls chinois en technique mixte, gouache et aquarelle sur papier.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 100/150 -
#451
Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.
Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#452
“Naakt koppel”. Olieverf op doek. Russische school.
“Couple nu”. Huile sur toile. Ecole russe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#453
Een zittende Boeddha van speksteen op een houten voetstuk.
Bouddha assis en pierre de lard. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#454
“Overslag van de vangst”. Olieverf op paneel. Russische school.
“L’arrivée des pêcheurs”. Huile sur panneau. Ecole russe.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#455
“Don Quichot”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat , genummerd 18/100 en met droogstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Don Quichotte”. Litho. Signée hors planche, numérotée 18/100 et au cachet à sec de la centre Masereel à Kasterlee.No longer availableDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#456
Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 /160 -
#457
Een zilveren riksha. Aziatisch werk. 835‰.
Pousse-pousse en argent. Travail asiatique. 835‰.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 30/50 -
#458
Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#460
Een parfum van 30 ml.
Parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#461
Zeilboot van crackleware aardewerk. Monochroom melkwit. Gesigneerd Lejan.
Voilier en faïence craquelée. Blanc cassé monochrome. Signé Lejan.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#462
“Het genot van waaiers”. Een Chinese gouache op rijstpapier.
“La joie des éventails”. Gouache chinoise sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#463
Een grote schaal en een bord van blauw en wit aardewerk met vergulde details en versierd met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een balustervaas van opaalglas met een handgeschilderd romantisch decor aan toe.
Une coupe et une assiette en faïence bleue et blanche aux détails dorés. Décor d’oiseaux. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase balustre en opaline à décor romantique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#464
“Abstract-expressionistische compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening De Bellefroid en gedateerd ‘87.
“Composition abstraite-expressionniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Bellefrois et la date ‘87.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#465
“Montana en Molto”. Drie vaporisators eau de toilette van 100, 75 en 50 ml voor mannen.
“Montana et Molto”. trois vaporisateur d’eau de toilette de 100, 75 et 50 ml. Pour homme.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#466
Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Periode 1760 - 1780.
Horloge de vestibule anglaise en acajou. Cadran en laiton. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 300/500 -
#467
Twee Aziatische bollen, opgebouwd uit benen plaatjes.
Deux sphères asiatiques en os sur bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#468
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 35/50 -
#469
“Portret met twee Oriëntaalse dames”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Chaibia’.
“Portrait de deux orientales”. Huile sur toile. Porte une signature Chaibia.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#470
“Intense”. Een eau de parfum van 50 ml.
“Intense” Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#471
Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#472Period: 1903-1983
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#474
“Religieus personage”. Gegraveerd in bladgoud op gips.
“Personnage religieux”. Gravé en feuille d’or sur plâtre.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#475
Een Engelse mahoniehouten bidstoel met rood fluwelen kniekussen. Tijdperk Victoria.
Prie-Dieu en acajou au coussin en velours rouge. Epoque Victoria.No longer availableDim. H108 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een salontafel van bruingepatineerd hout met een rozendecor in het blad.
Table de salon en bois à patine brune. Décor de roses dans la tablette.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#477
“Windhonden”. Een groep van zamak op arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
“Lévriers”. Groupe en régule sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#479
Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.
Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#480
Een eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#481
Een schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.
Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#482Period: 1903-1983
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#483
Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#484
“Pontius Pilatus wast de handen in onschuld”. Olieverf op doek.
“Ponce Pilate s’en lave les mains”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/150 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25/40 -
#487
Een dekseldoos van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#488Period: °1932
“De liefde van Christus.” Een groep van bruingepatineerd gips. Gesigneerd.
“L’Amour du Christ”. Groupe en plâtre à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#489
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#490
Een vaporisator eau de toilette voor heren van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette pour hommes. 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#491
Een bord van Chinees porselein met een handgeschilderd decor op de vleugel en een gedrukt decor van apen in het plat.
Assiette en porcelaine de Chine à décor peint à la main sur l’aile et aux singes imprimés sur le plat.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20/30 -
#492Period: 1916 - 1964
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/200 -
#493
“De Heilige familie”. Een driedelig setje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
“La Sainte Famille”. Garniture trois pièces en porcelaine polychrome. Marque et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#494
“Mediterraan dorp aan een meer”. Olieverf op board. Draagt handtekening.
“Village méditerranéen au bord d’un lac”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#495
Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.
Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#497
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein.
Lot de cinq assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#498
Een lot van zestien verschillende uiltjes, twee hondjes, een haan, een eend en een vogel van gesculpteerd hoorn.
Seize hiboux différents, deux chiens, un coq, un canard et un oiseau en corne.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 80/100 -
#499
“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/140 -
#500
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#501
Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#502
“Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk op messingen voet.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma sur piédouche en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#504
“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20/40 -
#505
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 1975 - 8027-6014, “De Steenkapster”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Overvloed”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Wegenwerkers”. 86-680, “Karabijnschieten”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grote werken” (zonder nummer).(..)
Dix différentes affiches propagandistes chinoise des années 70: 1975 - 8027-6014, “La tailleuse de pierre”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Abondance”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Travaux routiers”. 86-680, “Tir à la carabine”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grands travaux”.(..)No longer availablePhotos: 10Estimate: € 150/250 -
#506
Een eikenhouten ééndeursbuffet met binnenin zeven laden voor bestek, incluis enkele gedeeltelijke bestekken van verzilverd metaal.
Dressoir à une porte en chêne. Intérieur à sept tiroirs pour des couverts. Remplis de différentes parties de couverts en métal argenté.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 200/240 -
#507
Een Nankingvaasje van meerkleurig aardewerk met een krijgersdecor. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Petit vase Nankin en faïence polychrome au décor de guerriers. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 20/30 -
#508
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille rosedecor. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#509
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 119 cmEstimate: € 60/100 -
#510
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde body lotion van 200 ml in gesloten verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un lotion corporel de 200 ml dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#511
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van personages en bomen in cartouches. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à décor de personnages et d’arbres fleuris dans des cartouches sur l’aile. Le centre décoré en camaïeu bleu. Marque au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#512
“Our great motherland is thriving”. Chinese propagandaposter uit de jaren zeventig. Shanghai People’s Publishing House.
“Our great motherland is thriving”. Affiche de propagande chinoise des années 70. Shanghai People’s Publishing House.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#513
Een Chinees juwelenkabinetje van ijzerhout, messing en jade, met binnenin drie kleine laden.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois de fer, laiton et jade. L’intérieur à trois tiroirs.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#514
“Stop de wereld, ik wil eraf”. Ets en collage. Gesigneerd en genummerd 8/18.
“Stop de wereld, ik wil eraf”. Eau-forte et collage. Signée et numérotée 8/18.No longer availableDim. 112 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#515
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be weged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be waged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20228, “Chairman Ma(..)No longer availablePhotos: 10Estimate: € 150/250 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#517
Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 80/120 -
#518
Een paar aardewerken sierborden met een decor van asperges en servetten in reliëf.
Paire d’assiettes en faïence bleue et blanche à décor d’asperges et de napperons en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#519
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100/140 -
#520
Een eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#521
Een groot lot borden, bijgevoegd een zwarte aardewerken coupe en een jardinière van blauw glas.
Grand lot d’assiettes ainsi qu’une coupe en faïence noire et une jardinière en verre bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#522Period: 1876 - 1964
“Oude man met wandelstok”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/50 buiten de plaat.
“Vieillard à la canne”. Eau-forte. Signée et numérotée 23/50 hors planche.No longer availableDim. 57 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#523
Een cachepot van powder blue porselein. China.
Cache-pot en porcelaine bleue poudrée. Chine.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 60/80 -
#524
“Verlegen meisje”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 78/110.
“Fille timide”. Litho. Signée et numérotée 78/110 hors planche.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#525
Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to c(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to create new mountai(..)No longer availablePhotos: 9Estimate: € 150/250 -
#526
Een tweedeurskast van sober gesculpteerd eikenhout met gemoulureerde deuren. Begin XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en chêne sobrement sculpté. Portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 220 x 170 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#527
Een vaas van Chinees porselein met vooraan een meerkleurig floraal decor met paradijsvogels en achteraan een gedicht. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine. Le devant décoré de fleurs et d’oiseaux du paradis, l’arrière présentant un poème. Marque sous la base.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 40/60 -
#528
Een bonbonnière van wit aardewerk met een verguld decor van bladeren en vogels. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en faïence blanche à décor doré de feuilles et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 20/25 -
#529
Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20/25 -
#530
“Anthracite eau de toilette”. Een dames en heren vaporisator van telkens 50 ml in gesloten verpakking.
“Anthracite eau de toilette”. Un vaporisateur pour dames et un pour hommes, chaque fois 50 ml. Dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#531
Een gemberpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en fabelvogels. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d’oiseaux fabuleux polychromes. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#532Period: 1892 - 1982
“Zonder titel”. Een compositie van Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
“Sans titre”. Composition en encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/60 -
#533
Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Geisha’s in cartouches, rondom met een bloemenmotief op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome de geisha dans des cartouches entouré de fleurs sur fond doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#534
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#535
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-653, “Zaaimachine”. “Attending party class”” 86-636, “Our village sets up another machine tool”. 86-669. “The new struggle starts from here”. 8027-5920, “The situation is gratifying”. 86-634, “Training the body for the revolution”. 86_616, “Carry forward the Revolutionary Spirit of Lu Hsun”. 86-706, “Reporting to Chairman Mao”. 1974 - Cheng Minsheng 1975, ”Contemporary Yu Gong’s draw (..)
Dix affiches différentes chinoise des années 70: 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-653, “Semoir automatique”. “Attending party class”” 86-636, “Our village sets up another machine tool”. 86-669. “The new struggle starts from here”. 8027-5920, “The situation is gratifying”. 86-634, “Training the body for the revolution”. 86_616, “Carry forward the Revolutionary Spirit of Lu Hsun”. 86-706, “Reporting to Chairman Mao”. 1974 - Cheng Minsheng 1975, ”Contemporary Yu Gong’s draw a new picture”(..)No longer availablePhotos: 10Estimate: € 150/250 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250 -
#537
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Met houten staander.
Vase balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/300 -
#538
Een vierdelig rokersstelletje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de fumeur quatre pièces en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#539
“Stilleven met groenten en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et légumes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#540
Twee eau de toilettes voor mannen van 100 ml en 50 ml.
Deux eaux de toilettes pour hommes de 100 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#541
Lange Chinese scroll met personages.
Long rouleau chinois avec des personnages.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 50/80 -
#542
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#543
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#544
Een plaquette van terracotta met een afbeelding van Brabo en het wapenschild van Antwerpen. Gesigneerd.
Plaquette en terre cuite représentant Brabo et l’écusson d’Anvers. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#545
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Kinderen aan zee”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur en kinderen”. 86-656, “Vrouwengroep”. 86-640, “Paardenfokkers”. 1974 - “Bijeenkomst met rood lint”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Enfants sur la plage”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur et enfants”. 86-656, “Groupe de femmes”. 86-640, “Eleveurs de chevaux”. 1974 - “Réunion”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.No longer availablePhotos: 10Estimate: € 150/250 -
#546
Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availablePhotos: 2Dim. L: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#549Period: 1892 -1973
“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#550
Een vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#551
Een tête-à-tête op dienblad van meerkleurig porselein in empirestijl. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête et plateau en porcelaine polychrome de style Empire. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#552
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. In de geest van Permeke. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Permeke. Signé.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#553
Een paar vazen van witgeglazuurd aardewerk naar een ontwerp van Charles Catteaux.
Paire de vases en faïence à glaçure blanche d’après un modèle de Charles Catteau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/150 -
#554Period: 1884 - 1967
“De torens van Gent”. Ets. Gesigneerd, genummerd 45/200 en gedateerd 1940 buiten de plaat.
“Les tours de Gand”. Eau forte. Signée numérotée 45/200 et datée 1940 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#555
Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86C-648, “South of the Yangzi...”. “Familie met een krant”. “Kinderanimatie”. 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-675, “Spreading out nuw clothes on a bumper harvest market”. 1975 - 8071-160, “De muurkrant”. Wei Changyou 1974, “The herdspeople of the grasslands rejoice...”. 1975 - 8171-1219. “Leeszaal van het gemeenschapshuis”.(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86C-648, “South of the Yangzi...”. “Familie lisant un journal”. “Animation d’enfants”. 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-675, “Spreading out nuw clothes on a bumper harvest market”. 1975 - 8071-160, “Le journal mural”. Wei Changyou 1974, “The herdspeople of the grasslands rejoice...”. 1975 - 8171-1219. “Salle de lecture”. (..)No longer availablePhotos: 9Estimate: € 150/250 -
#556
Een garderobe van mahoniehoutfineer in empirestijl, versierd met vier zuiltjes en bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Garde-robe en placage d’acajou de style Empire. Ornée de quatre colonnettes aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. 180 x 165 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#557
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.No longer availablePhotos: 9Estimate: € 80/100 -
#558
Een famille-rose dekselvaasje van Chinees porselein op een messingen voet. XIXe eeuw. Restauratie aan het deksel.
Petit vase couvert famille rose en porcelaine de Chine sur pied en laiton. XIXe siècle. Restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/140 -
#559Period: 1876 - 1964
“Edelman uit de XVIIe eeuw”. Een ets naar een werk van Frans Hals. Gesigneerd buiten de plaat.
“Homme noble du XVIIe siècle”. Eau-forte d’après un oeuvre de Frans Hals. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#560
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#561
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van goudvissen.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges dans des cartouches sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#562
“Abstracte compositie met vierkanten”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Composition abstraite aux carrés”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 46 cmEstimate: € 150/170 -
#563
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90/110 -
#564Period: 1908 - 1988
“De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#565
Zes diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: drie kleinere: 86-576, “Mao bij soldaten”. 86-601, “Schrijfles”. 86-764, “Landschap”. Iets groter: 86-763, “Ruiters”. 8172-208, “Landschap”. Langwerpig: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.
Six affiches propagandistes chinoise des années 70: trois plus petites: 86-576, “Mao chez des soldats”. 86-601, “Leçon d’écriture”. 86-764, “Paysage”. Plus grandes: 86-763, “Cavaliers”. 8172-208, “Paysage”. Allongée: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.No longer availablePhotos: 6Estimate: € 150/250 -
#566
Een buffetkast met twee deuren van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Buffet à deux portes en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 80/100 -
#567
Een zg. pelgrimsfles van Chinees blauw en wit porselein met feniksen in het decor.
Gourde de pèlerin en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de phénix.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 90/110 -
#568
Een Chinese vaas van blauw, wit en rood porselein met een twee draken die uit de golven verschijnen in het decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouge de deux dragons sortant des vagues.No longer availablePhotos: 5Dim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#569Period: 1900 - 1979
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1972.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1972.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 150/200 -
#570
“Magie Noir”. Een vaporisator eau de toilette in originele verpakking van 50 ml en een geparfumeerde gel van 100 ml.
“Magie noir”. Vaporisateur d’eau de toilette dans sont emballage d’origine de 50 ml et un gel parfumé de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#571
Een Chinese koro van blauw en wit porselein, bekroond met een Fo-hond.
Koro en porcelaine de Chine bleue et blanche surmonté d’un chien Pho.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#572
“Bloemenvaas met rode achtergrond en twee personages”. Litho. Met onderschrift in hoogdruk “Marc Chagall”.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Souscrit “Marc Chagall”, imprimé en relief.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 190/220 -
#573
Een donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#574
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd links boven.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#575
Een eau de toilette van 50 ml en een badolie van 75 ml.
Eau de toilette de 50 ml et huile de bain de 75 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#576
Een lange buffetkast met gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden.
Buffet long en chêne sculpté à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 108 x 226 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#577Period: 1900 - 1974
Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#580
Eau de toilette Diorissimo van 100 ml in gesloten verpakking.
Eau de toilette Diorissimo de 100 ml dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#581
Een licht bruine beer. Elmar nummer 32.
Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.No longer availableDim. L: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#582
Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.
Vase en pâte de verre à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#583
Een meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20/30 -
#584
“Helena”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/175 buiten de plaat.
“Helena”. Litho. Signée et numérotée 135/175 hors planche.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#585
Grote Chinese propagandistische poster: 86CEFG-560, “Keep the country in heart and the whole world in mind”. Omstreeks 1970.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86CEFG-560, “Keep the country in heart and the whole world in mind”. Vers 1970.No longer availableDim. 106 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#586
Een bed van goudgepatineerd notenhout in barokke stijl. hoofd- en voeteinden versierd met vlechtwerk. Laat XIXde eeuw.
Lit en noyer doré de style baroque. Bouts cannés. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 80/100 -
#587
Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120/140 -
#588
Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120/150 -
#589
Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief rond uitsparingen met een prunus op een terras. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome. De forme balustre ils ont des rétrécissements vers le haut avec un col élargi. Motif de fleurs autour de cartouches aux prunus sur une terrasse. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/80 -
#590
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#592
“Geabstraheerd dorpszicht”. Olieverf op doek.
“Vue de village abstraite”. Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#594
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150/180 -
#595
Grote Chinese propagandistische poster: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Omstreeks 1970.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Vers 1970.No longer availableDim. 103,8 x 76,5 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een tweedelige buffetkast van zwartgepatineerd hout, versierd met galerijtjes en spiegel in de geest van Napoleon III.
Buffet à deux corps en bois noirci décoré de galeries et d’une glace. Napoléon III.No longer availableDim. 235 x 107 x 47 cmEstimate: € 180/220 -
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/80 -
#599Period: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#600
“Trésor”. Een parfum précieux zonder alcohol.
“Trésor”. Parfum précieux sons alcool.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#602
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een zilveren koffie- en theestel met houten handvatten, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een roomkannetje en een suikerpot. 800‰.
Garniture à café et à thé en argent. Manches en bois noirci. Cafetière, théière, crémier et sucrier. 800‰.No longer availableDim. 1840 g brutEstimate: € 750/850 -
#604
“Portret van een dame met poederdoos”. Miniatuur op ivoor. Gesigneerd. Omstreeks 1800.
“Portrait d’une dame à la boîte à poudre”. Miniature sur ivoire. Signée. Vers 1800.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Grote Chinese propagandistische poster: 86-660, “Children train to become good revolutionary successors”. Omstreeks 1975.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86-660, “Children train to become good revolutionary successors”. Vers 1975.No longer availableDim. 105 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#606
Een Engelse klapsecretaire van mahoniehout met vier laden en ivoren sleutelgaten. Tijdperk George III.
Secrétaire à abattant en acajou ouvrant à quatre tiroirs aux entrées de serrure en ivoire. Angleterre, époque George III.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 300/500 -
#607Period: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#608
Paar kalebasvormige vazen van blauw en wit porselein met een licht verschillend bloem-en bladmotief met paradijsvogels. Chinees werk, onderaan een merk met vier tekens, refererend naar Keizer Kangxi.
Paire de gourdes en porcelaine bleue et blanche aux décors d’oiseaux du paradis, de fleurs et de feuilles semblables. Travail chinois, marques à quatre caractères référant à l’Empereur Kangxi.No longer availablePhotos: 9Dim. H. 22 cmEstimate: € 300/400 -
#609
“Man met paardenkar”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Homme et char à cheval”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#610
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#611
Een vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220/240 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#613
Een paar vazen met een cloisonné decor van draken en plantaardige motieven op koper. Chinees werk.
Paire de vases à décor cloisonné de dragons et de motifs végétaux sur cuivre. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availablePhotos: 2Dim. H 43 cmEstimate: € 300/400 -
#616
Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.
Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 300/500 -
#617
Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500/600 -
#618
Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 37 x 34 x 25 cmEstimate: € 500/600 -
#619
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#620
Een parfum van 7,5 ml.
Parfum de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#621
“Post-demonisch wezen met jong”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque et son petit”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#622
“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#623
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/180 -
#624Period: 1586 - 1659
“Landschap met personages”. Een oude gravure naar een ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“Paysage animé”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 29,5 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#625
Een harmonium van gesculpteerd eikenhout met ivoren toetsen. Slijtage.
Harmonium en chêne sculpté. Clavier en ivoire. Usures.No longer availablePhotos: 3Dim. b: 124 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een commode met drie laden en een marmeren blad in transitionstijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Commode ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre. Style transition, décoré d’incrustations et de bronzes. Vers 1900.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#627
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/140 -
#628
Een gemberpot van veelkleurig Chinees porselein. Decor van een pauw in een bloeiende pioenenstruik en achteraan een tekst. Onderaan gemerkt. Medio XXste eeuw. Deksel toegevoegd.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome. Décor d’un paon dans un arbuste aux pivoines en fleurs. Des caractères au verso. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle. Couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#630
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#631
Paar fo-honden van gebeeldhouwd roze kwarts. Chinees werk. Op hun houten sokkeltjes.
Paire de chiens pho en quartz rose. Travail chinois. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 60/80 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availablePhotos: 9Dim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#634
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Decor van kostbaarheden op een tafel. Medio XXste eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor des antiquités chinoises. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#635
Een gebombeerde commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl versierd met marqueterie.
Commode galbée en bois de placage de style Louis XV. Décorée de marqueterie.No longer availablePhotos: 2Dim. b: 103 cmEstimate: € 200/240 -
#636
Een tweedelige vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee gemoulureerde paneeldeuren en een uitschuifbaar werkblad.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et à tablette glissante.No longer availableDim. 206 x 110 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Een Afrikaans masker van gepatineerd hout. Punu, Gabon.
Masque africain en bois patiné. Punu, Gabon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#639
Een spiegel van gesculpteerd hout in de geest van de barok.
Miroir en bois sculpté d’inspiration baroque.No longer availableDim. 95 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en body melk.
Vaporisateur eau de toilette de 50 ml et lait corporelle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#641
“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#643
Een Afrikaans plankmasker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque planche africain en bois sculpté et patiné. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/140 -
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#645
Een koffer van gebeeldhouwd eikenhout met koperen trekkers en een lade onderaan.
Coffre en chêne sculpté à deux anses en cuivre et à un tiroir vers le bas.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#646
Een gefineerde vitrinekast in transitionstijl, versierd met inlegwerk.
Vitrine de style transition en bois de placage. Marqueterie.No longer availableDim. h: 158 cmEstimate: € 200/240 -
#647
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300 -
#648
Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.
Tabouret en bois exotique. Cameroun.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/90 -
#649
Een zeshoekige houten penseelkoker met een landschapsdecor in reliëf.
Pot à pinceaux cylindrique hexagonal à décor d’un paysage en relief.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 16 cmEstimate: € 70/100 -
#650
“Jaïpur.” Een parfum van 15 ml in cadeauverpakking.
“Jaïpur”. Parfum de 15 ml en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#651
Een lot van vijf gesculpteerde ivoren tanden, waarvan vier versierd met olifantjes en een krokodil. Eerste helft van de XXste eeuw.
Lot de cinq sculptures en ivoire dont quatre décorées d’éléphants et un en forme de crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 200/240 -
#652Period: 1914 - 1984
“Personages op een schip”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 6/125 buiten de plaat.
“Personnages sur un bateau”. Lithographie. Signée et numérotée 6/125 hors planche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#654Period: 1920 - 1998
“Lumières étranges”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat en achteraan gedateerd 1972.
“Lumières étranges”. Litho. Signée et numérotée 141/165 hors planche. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#656
Een ééndeurskastje van gefineerd hout in eclectische stijl. Versierd met bloemenmarqueterie, een centrale bronzen plaquette en beslag, twee bronzen figuren op de hoeken, zestien koperen plaquettes en een marmeren blad.
Petit meuble à une porte en bois de placage de style éclectique. Décor de fleurs marquetées, plaquette centrale et montures de bronze, deux personnages en bronze sur les coins. Seize plaquettes de cuivre et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#657
Een lot van vijf gesculpteerde tanden in de vorm van krokodillen.
Lot de cinq crocodiles en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 200/220 -
#658
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#659
“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#660
“Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.
“Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#661
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit siervaasjes, schildpadjes, een vis, enz. 11 stuks. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires africains sculptés comprenant des vases, des petits tortues, un poisson etc. 11 pièces. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#662Period: Kazan, 1907
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/35 -
#663
Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#664
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#665
Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 240/300 -
#666
Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 224 x 138 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#668
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#669Period: 1900 - 1979
“Haan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Coq”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150./200 -
#670
Een vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#671
Een lezend aapje van bruingepatineerd brons.
Petit singe savant en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#672
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#673
Twee kruiken van Gouda plateel. Jaren vijftig.
Deux cruches en faïence de Gouda. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#674Period: 1897-1982
“Enfer XXXIII”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
“Enfer XXXIII”. Technique mixe sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 48 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#676
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden.
Buffet en chêne sculpté ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#677
Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availablePhotos: 5Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#679Period: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#680
“Happy Diamonds”. Een eau de parfum van 30 ml.
“Happy Diamonds”. Eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#682
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#684
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 200/240 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150/250 -
#687
Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60/80 -
#688
Een penseelkoker van Chinees porselein met “zotjes” in het decor.
Cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. H 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#689Period: 1876 - 1964
“Stilleven met zwaan”. Een lithografie naar een werk van Opsomer. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Nature morte au cygne”. Litho d’après un oeuvre de Isidoor Opsomer. Signée et épreuve d’artiste hors planche.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#690
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#691
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#692
“St Cecilia”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Ste Cécile”. Pastel sur papier. Signé et daté 1949.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#693
Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.
Trois vases en porcelaine de Chine. Deux semblables aux décors polychromes de fleurs stylisées, différentes marques sous la base et hauteurs différents (le plus grand avec les caractères de Yong-Tcheng, l’autre avec une marque sigilaire référant au même empereur). Le troisième avec un décor baroque d’esprit Canton rehaussé en blanc. Marque sous la base en rouille et or.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#694Period: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80/120 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#696
Een eikenhouten klapsecretaire in Renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Secrétaire à abattant en chêne de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#697
Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#698
Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
Présentoir rond décoré d’insectes et de 23 papillons. Travail brésilien.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#699
“Vissers op het strand”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd ‘Hendrick Vader’.
“Pêcheurs sur la plage”. Huile sur toile. Porte une signature “Hendrick Vader”.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120/180 -
#700
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#701
“Vijf figuren”. Een groep van donkergepatineerd brons.
“Cinq personnages”. Groupe en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#702
“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#704
“Bos in de sneeuw”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gesigneerd 1948.
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#705Period: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200/240 -
#706
Een commode van mahoniehoutfineer in Empirestijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Empire. Quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 180/240 -
#707
Een lot van achtentwintig albums van ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ en ‘Continuity Comics’ van o.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, enz...
Lot de 28 albums de ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ et ‘Continuity Comics’, e.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, etc...No longer availablePhotos: 2Estimate: € 100/120 -
#708
Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#709
“Bloesems”. Zeefdruk. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 144/170 buiten de plaat.
“Fleurs”. Sérigraphie. Signée et numérotée 144/170 hors planche.No longer availableDim. 42,5 x 55,5 cmEstimate: € 25/40 -
#710
Een gel parfum van 200 ml in gesloten verpakking en een duo rouges.
Gel de parfum de 200 ml dans sont amballage d’origine Et un duo de rouges.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#711
Een vaasje, gedragen door een damesfiguur en een kleine damesbuste van gesculpteerd ivoor, beide op houten sokkel.
Vase porté par une tête de jeune femme et un buste de jeune femme en ivoire sculpté. Les deux sur socle en bois. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#712
“Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons et poules dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#713
“een paar kleine Cantonvaasjes van meerkleurig porselein met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine polychrome de Canton. Montures en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#714
“Duiven en pioenrozen”. Gouache op zijde. Chinees werk.
“Pigeons et pivoines”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 55 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#716
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#717
“Venus en Cupido”. Een groep van monochroom wit biscuit onder een baldakijn van geel koper en glas in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er twee groepjes van biscuit in de vorm van een boerenkoppel met paard en kar aan toe.
“Vénus et Cupidon”. Groupe en biscuit monochrome blanc, sous un baldaquin en cuivre jaune et verre de style Louis XVI. Nous ajoutons deux groupes en biscuit représentant un couple de paysans avec leur char à cheval.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#718
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#719
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#720
Een vaporisator parfum de toilette van 25 ml en een deodorant parfumé van 150 ml in originele verpakking.
Vaporisateur de parfum de toilette de 25 ml et un déodorant parfumé de 150 ml dans sont emballage d’orugine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#721
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 40/60 -
#722
“Stilleven met kool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au choux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#723
Twee boeken:- “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
Deux livres:-“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/40 -
#724
“Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#725
Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260/280 -
#726
Twee bedden van mahoniehout- en wortelfineer in classicistische stijl. Tijdperk Victoria.
Deux lits en placage d’acajou et de ronce de style classique. Epoque Victoria.No longer availablePhotos: 2Dim. B 108 cmEstimate: € 80/120 -
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2013.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/30 -
#728
“150 witte keramische dieren”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling door de Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Antwerpen, 1993.
“150 witte keramische dieren”. Catalogue de l’Exposition de ce nom, organisée par la Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Anvers, 1993.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 35/50 -
#729
“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#730
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#731
Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#732
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#733
Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
Maquette en bois d’un trois mats dans une vitrine de présentation.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#734Period: 1918-1999
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 77 cmEstimate: € 150/200 -
#735
Een staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 300/500 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#737
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/35 -
#738
“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
Deux livres concernant la Bataille des Ardennes.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/40 -
#739
“PSV flikt het, ‘97”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 146/250.
“PSV flikt het, ‘97”. Litho. Signée et numérotée 146/250 hors planche.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 100/140 -
#740
Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#741
Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#742
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Bruxelles, vers 1950.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 35/45 -
#744
“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/80 -
#746
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#749
Een architecturale studie. Aquarel op papier. Omstreeks 1900.
Etude d’architecture. Aquarelle sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 56 x 88 cmEstimate: € 50/80 -
#750
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80/12 -
#751
Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.
Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#752
“Aan de paardenrenbaan”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#754
“Ruïne in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Ruine enneigée”. Huile sur panneau. Signé. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#755
Bovenste gedeelte van een eikenhouten staande klok met messingen uurwerk. Gemerkt. Omstreeks 1800. In werkende staat.
Partie supérieure d’une horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton avec marque. Vers 1800. En état de marche.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#758
Een hoogreliëfje van pijpaarde met een beeltenis van Maria Heilig Hart.
Haut relief en terre de pipe représentant la Sacré Coeur de Marie.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 30/50 -
#759
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90/110 -
#760
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#762
“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#763
Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#764
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#765
Een paar nachtkastjes in Lodewijk XV-stijl van wit en bruingepatineerd hout met twee gebombeerde laden en een lade aan de zijkant.
Paire de tables de chevet de style Louis XV en bois à patine blanche et brune ouvrant à deux tiroirs bombés et à un tiroir latéral.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 130/150 -
#766
Een metalen houtkachel in empirestijl, versierd met twee bronzen vrouwenfiguren en bronsbeslag.
Poêle en fonte de style Empire à décor de deux femmes en bronze.No longer availablePhotos: 5Estimate: € 70/80 -
#767
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#768
Een lot niet ingelijst grafisch werk:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Prent, gesigneerd en genummerd 15/500 buiten de plaat.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 26/3/99 buiten de plaat.* Idem. “Meisjesportret”. Monotype. Gesigneerd.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Gedichten met litho’s van Harry Dister. Kunstmap.* José Depoortere, dichter & Hugo Deprins, kunstschilder. “Een dunne muts”. Kunstmap op 250 exempla(..)
Lot d’estampes non encadrées:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Estampe, signée et numérotée 15/500 hors planche.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Litho en couleurs. Signée et datée 26/3/99 hors planche.* Idem. “Portrait de jeune fille”. Monotype. Signé.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Poèmes aux lithos de Harry Dister. Portefeuille.* José Depoortere, poète & Hugo Deprins, peintre. “Een dunne muts”. Portefeuille sur 250 exemplaires.* Louis Leyse(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#769
“Afrikaanse landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 85.
“Payage africain”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#770
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois 75 ml dans emballage fermé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#771
Een lot Aziatisch varia bestaande een pennendoos en een servetring van zwartgelakt hout, een schaaltje van email op rood koper en een XIXde eeuws dominospel in een doosje van zwart gelakt hout waarvan het deksel is versierd met een haas in bas-reliëf.
Lot comprenant une boîte à plumes, un rond de serviette en bois laqué, un petit plat en émail sur cuivre rouge et un jeu de domino en bois et os, dans une boîte laqué décorée d’un lièvre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/150 -
#773
Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#774
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130/150 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#777
Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein met groen en geel naast het gebruikelijke rood en blauw. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief in asymmetrische vlakken. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome avec vert et jaune à côté des rouille et bleu traditionnels. De forme balustre, rétrécissement vert le haut au col évasé. Motif de fleurs dans des surfaces asymétriques. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#778
“le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Met facsimile van Gustave Van de Woestyne.
“le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Avec fac similé de Gustave Van de Woestyne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#780
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#781
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.
Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#782
Twee ovale spiegels van notenhout.
Deux miroir ovales en noyer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#784
Een ovale vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas.
Miroir ovale doré, verre taillé aux facettes.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 30/50 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#786
Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40/60 -
#787
Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#788
Een karaf met zes borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et six gouttes en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#789
Een siervaas, gedragen door een Moriaan van deels verguld kunststof.
Vase décoratif porté par un maure en plastique partiellement doré.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 70/80 -
#790
Twee vaporisators eau de toilette voor mannen van telkens 25 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette pour hommes, chaque fois 25 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#791
Een bronzen panter in de geest van de art deco.
Panthère en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/160 -
#792
“Sus aux curieux!” Een ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Sus aux curieux!”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#793
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200/280 -
#794
“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130/150 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availablePhotos: 2Dim. H 130 cmEstimate: € 120/200 -
#796
Een paar stoelen van getorst eikenhout in renaissancestijl met poten in H-verbinding.
Paire de chaises en chêne torsadé de style renaissance. Pieds à entretoise en H.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#797
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#798
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#800
Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#801
Een bijzetmeubel van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie en bronsbeslag. Klapblad binnenin met spiegel en onderaan een lade. XIXde eeuw.
Meuble d’appoint en bois de placage décoré de marqueterie florale et de bronzes. Tablette abattante aux miroir et tiroir inférieur. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#802
Een houten theaterpop in de vorm van een ridder met een messingen harnas, afkomstig van Schouwburg Van Campen.
Poupée de théâtre en bois sculpté en forme de chevalier portant un harnais en laiton. Probablement provenant de Van Campen à Anvers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#803
Comtoiseklok met vouwslinger en gewichten. Wijzerplaat gemerkt Bailly à Montmaurault. XIXde eeuw.
Ancienne comtoise avec balancier pliant et deux poids. Cadran marqué Bailly à Montmaurault. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#804
Een comtoise van gedreven messing met wit geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Comtoise en laiton repoussé. Cadran émaillé blanc avec marque. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#805
Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560/600 -
#806
Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#808
Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 60/100 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availablePhotos: 7Dim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#816
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120/200 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#818
Drie speren van de Kuba, DRC.
Trois lances des Kuba, Congo.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#819
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80/120 -
#820
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#821
Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#822
Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#825
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#828
Hanglamp van koper en glas met een centrale coupe.
Lampe à suspendre en cuivre et verre avec coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 80/100 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#831
Een tweezijdig bureau van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Bureau à double face en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#833
“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.
“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”. Vitrail monté aux lampes. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#834
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#839
Een kaarsenluchter van verguld brons met zes lichtpunten. Tijdperk Napoléon III.
Lustre à chandelles en bronze doré à six lumières. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 200/240 -
#840
Zeer mooie en grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gegraveerd merk.
Très grande coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque gravée sous la base.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 60/80 -
#841
Een grote wereldbol op houten voet.
Grande globe sur pied en bois.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 150/200 -
#842
Een solifiore en een asbak van resp. groen en blauw gekleurd Muranoglas. Jaren ‘50. Kleine schilfer bij de eerste.
Soliflore et cendrier en verre de Murano vert resp. bleu. Années 50. Petit éclat au premier.No longer availableDim. h: 19 & 7 cmEstimate: € 40/50 -
#843
Een vierdelig koffie- en theestel van tin op dienblad. Tijdperk art deco. Hollands werk.
Garniture de café et de thé et son présentoir en étain. Epoque art déco. Travail hollandais.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#844
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#845
Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80