Similar lots by type
-
#152Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938
“De strandjutter”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Déferlants”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#332
“Sloepen op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Verburgh.
“Chaloupes sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : “Verburgh”.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#174
“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150/250 -
#409Bakst
“Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”
“Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#559
“Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.
“Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 150/250 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#512Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#544Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#254
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100/200 -
#524
“Bloemen”. Olieverf op papier. Italiaanse school.
“Fleurs”. Huile sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#532
“Stilleven met rozen”. Draagt een handtekening: ‘Verwey’.
“Nature morte, roses”. Porte une signature: “Verwey”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#324
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940
“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#672
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#82
“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#674
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#519Alphonse II Van Beurden
Een paar havenzichten. Aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 28 x 35 & 36 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#582Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#151
Een lot van vier schelpen en twee koralen.
Un lot de quatre coquillages et deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#497Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug te herstellen, vrij losse binding. Blok in goede staat, enkele vlekken.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Série bleue. Première édition 1953. Dos a restaurer. En bon état, quelques taches.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#407Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#437Willy Vandersteen
“Snoek in de Boter”. UItgave omstreeks 1952. Rug los.
“Snoek in de Boter”. Edition autour de 1952. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#301
Een vaasje van Vlaams aardewerk met opschrift ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Gemonogrammeerd ‘MPT’.
Un vase en faïence Flamande avec inscription ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Monogramme ‘MPT’.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700/800 -
#647
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180