Similar lots by type
-
#712
Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#814
“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#644
Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#294
“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150/200 -
#569Jan Backx
“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#549
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#489
Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#502Manuel Trinidad
“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#462
“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#32
Een lot grafiek bestaande uit een oude kaart van Gent, een XVIde eeuws zicht op Bois-Le-Duc en een XVIIIde eeuwse voorstelling van een bacchanaal.
Lot de gravures comprenant une ancienne carte de Gand, une vue de Bois-le-Duc du XVIe siècle et une bacchanale du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#494Robert Kostuck
“Hands of fate 2” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Hands of fate 2”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#504Hoffbauer
“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#42
Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#282Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#59Romain Malfliet
“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#44
Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#29
Een lot oude gravures bestaande uit een portret van Joost Van De Vondel en een afbeelding van het Jezuïetencollege te Mechelen. XVIIIde eeuw.
Lot de gravures anciennes comprenant un portrait de Vondel et une vue du Collège des Jésuites de Malines. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#4
“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#24
Zes oude gravures waarvan vier met maritieme scènes, één met zicht op Luik en één met diverse vlinders. Allen met de hand ingekleurd.
Six gravures anciennes dont quatre aux scènes maritimes, une présentant une vue sur Liège et deux des papillons divers. Colorées à la main.No longer availableEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#81
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Porte-montre en forme de chien, quatre montres, une boussole ancienne, une alarme de voyage et un thermomètre en étain.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#790
Lot van 14 pluchen dieren. Sommige gemerkt.
Lot de 14 animaux en peluche. Certains avec marque.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#841
Vier armstoelen van gesculpteerd beukenhout met een beige lederen bekleding.
Quatre fauteuils en hêtre sculpté recouverts de cuir beige.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#16
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#580Maserati en Ferrari pour homme
Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#53
Een meerkleurig wandreliëf van Maria met kind. Gesigneerd Perignem. We voegen er een handgeschilderde tegel met een afbeelding van het Mariabeeld op de Eiermarkt te Antwerpen aan toe. Gesigneerd Jos Verbraeken.
Vierge à l’Enfant. Relief en faïence polychrome signé Perginem. Nous ajoutons un carreau peint à la main représentant la Vierge à l’Enfant du Marché aux Oeufs d’Anvers, signé Jos Verbraeken.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#367
Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Vase balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#621
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300 -
#572Antoine De Loose
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#752
“L’été” en “Le Printemps”. Twee ingelijste prenten met dames uit de belle époque.
“L’été” et “Le Printemps”. Deux estampes encadrées de la belle époque.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#738Goebel - M.I. Hümmel
“Herderinnetje met lammetje” & “Assepoester”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Bergère avec agneau” et “Cendrillon”. Deux statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50