Similar lots by type
-
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#492
Een collage op board. Draagt handtekening.
Collage sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 220/260 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#10
Twee ringen van 18 karaats geel goud, waarvan één in de vorm van een hand.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une en forme d’une main.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 80/120 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150/180 -
#350
Twee 14 karaats geel gouden hangers, een menorah en een torahrolletje.
Deux pendentifs en or jaune 14 ct, une menorah et un rouleau de la torah.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 60/100 -
#238
Grote kolompendule van albast. XIXde eeuw.
Grande pendule à colonnes en albâtre. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200/300 -
#177
“De Fluitspeler”. Bronzen beeld naar Aug. Moreau. Hedendaagse geut.
“Le jeune flûtiste”. Sculpture en bronze d’après Auguste Moreau. Fonte contemporaine.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100/120 -
#220
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. en citrine.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de citrine.No longer availableDim. 21,30 gEstimate: € 1800/2000 -
#770
Een tuinset van grijsgepatineerd metaal en gevlochten kuststof, bestaande uit twee stoelen en een tafeltje. De tafel met een aardewerken blad.
Garniture de jardin en métal à patine grise et plastique canné comprenant deux chaises et une petite table à tablette en faïence.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#144Murano
Een glazen coupe uit de jaren zestig. Gemerkt met label.
Coupe en verre des années soixante. Marque avec étiquette.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#76
Een lot van vier diverse karpetten.
Lot de quatre carpettes diverses.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230/300 -
#336
Een mahoniehouten staande klok. Met slinger en gewichten. Engels werk, omstreeks 1900. Klein manco aan bovenlijst.
Horloge de vestibule en acajou. Avec balancier et poids. Travail anglais, vers 1900. Petit manquant à la corniche.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 200/300 -
#157
“Twee kindjes onder een paraplu”. Een groepje van terracottakleurig gepatineerd pijpaarde. Gesigneerd Van Vaerenbergh.
Deux petits enfants sous leur parapluie. Groupe en terre de pipe. Signé Van Vaerenbergh.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120