Similar lots by type
-
#8Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#100Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#72
“Ancienne cathédrale de St. Lambert à Liège. Vue prise du palais épiscopal”. Gravure naar een ontwerp van Deneumoullin. Gebroken glas en waterschade.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 61 cm -
#53
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#49
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#128R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#43
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#16Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#47
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#105V. Vleyms
“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#79
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#25Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#74Hagney
Een lot van drie litho’s:“Haven 20. Kaai”. Gesigneerd, genummerd en gedateerd 3/10 nr. 7/71 1973.“Haven 20. Sloepen”. Gesigneerd, genummerd en gedateerd 3/10 nr. 40/71 1973.“Vrouw Haven II”. Gesigneerd, genummerd en gedateerd 3/10 nr. 41/71 1973.
Lot de trois lithoss:“Haven 20. Kaai”. Signée, numérotée et datée 3/10 n° 7/71 1973.“Haven 20. Sloepen”. Signée, numérotée et datée 3/10 n° 40/71 1973.“Vrouw Haven II”. Signée, numérotée et datée 3/10 n° 41/71 1973.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#138Louis Van Eeckhoven
“Middelheim”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Middelheim”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cm.Estimate: € 120/150 -
#87Fernand Comhaire
“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#129
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#63A. Van Nieuwenhove
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 90/110 -
#48G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#143Frans Joaquin
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#65
“Kalligrafische compositie”. Aquarel. Draagt een handtekening: Guiette en een datum: 1961.
“Composition calligraphique”. Aquarelle. Porte une signature: Guiette et la date 1961.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 150/160