Similar lots by type
-
#634Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#280Liu-Jo de Jeanne en Provence
Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#240
Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#376
Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#385
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#330Yves Rocher
Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#5Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#360
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#315
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#585Yves Saint Laurent
Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#375
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
“Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een groot lot tin, gun metal, verzilverd metaal e.d. bestaan de uit schotels, kannen, bekers, bestek, een kandelaar enz. Grotendeels XIXde eeuw.
Grand lot d’étains, gun metal, métal argenté e.a. comprenant des plats, des verseuses, des chopes, des couverts, un candélabre etc. En grande partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#541
Een chinees porseleinen vaas met personages en een afgeplatte buik.
Gourde en porcelaine de Chine à décor de personnages. Deux anses en forme de dragons, panse aplatie.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50/80 -
#614
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een karaf van Baccarat, een drageoir en een schaal op voet.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une carafe de Baccarat, un drageoir et un plat sur piédouche.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#615
Koninklijke Munt van België. - “België”. “Importa”-map met individuele cassettes met ons vorstenhuis. In elke cassette een munt van sterling zilver - 925‰. Twee “Importa”-mappen met 12 jaarsets “Koninkrijk België” met de Belgische Frankmunten van dat jaar rond een herdenkingsmunt. Telkens in een cassette met toelichting.
Monnaie Royale de Belgique. “Belgique”. Classeur Importa aux cassettes individuelles de la Maison Royale. Dans chaque cassette une pièce de monnaie en argent sterling, 025‰. Deux classeurs Importa contenant 12 sets annuels “Royaume de Belgique” aux pièces de francs belges de l’année en question entourant une pièce de commémoration. Chaque fois dans une cassette avec une explication.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#148
Een lot van acht “Character jugs en “Toby jugs” van meerkleurig aardewerk in divers maten en uitvoeringen.
Lot de huit “character jugs” et “toby jugs” en faïence polychrome de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#739
Twee crapauds bekleed met wijnrood fluweel. Gedraaide beukenhouten voorpoten, verborgen door franjes.
Deux crapauds recouverts de velours rouge bordeaux. Pied de devant en hêtre, caché par des franges.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#161
Twee bronzen 17de eeuwse kandelaars.
Deux bougeoirs en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 180/250 -
#324
Een groot lot glaswerk en kristal, bestaande uit gedeeltelijke serviezen, karaffen, glazen, vaasjes, asbakken, enz.
Grand lot de verres et de cristaux comprenant des parties de services, des carafes, des verres, des vases, des cendriers etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#7
Art nouveau jardinière van metaal.
Petite jardinière art nouveau en métal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#700
Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.
Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 100/120