Similar lots by type
-
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#752Hilde Hendrickx
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#608
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/260 -
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#435J. De Pré
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#662Slivicca (?)
“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#704Hilde Hendrickx
“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40°/50 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#659
“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015
Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220/260 -
#554Koch
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#727
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#165
Een merkwaardige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, samengesteld uit onderdelen van verschillende leeftijden. Onderaan twee paneeldeuren en drie putti, het opzet met leeuwenkopjes en figuren en een centraal paneel met een scène in reliëf.
Un buffet remarquable en chêne sculpté composé de plusieurs parties de différentes époques. En dessous : deux portes aux panneaux et trois putti, panneau central avec une scène en relief, le dessus décoré avec des têtes de lion et de personnages.No longer availableDim. 172 x 149 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#161
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 240/280 -
#612Coloma Instituut Mechelen
Een lange bierfluit in muurhouder.
Longue flûte à bière au support mural.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#393
Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.
Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/240 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#457
Een Peruviaanse wandkandelaar in blauw en wit aardewerk.
Applique péruvienne en faïence bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#527
Een volledig krokodillenvel.
Peau de crocodile.No longer availableDim. L 209 cmEstimate: € 200/400 -
#621
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250/350 -
#187
Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/200 -
#69Jules De BruyckerPeriod: 1870 - 1945
“Zich op Oud-Gent”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Gand”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150