Similar lots by type
-
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#252
“Heidezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile marouflée. Illisiblement signée.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#461L. & F. Funcken
De Witte Ridder. “Het fatale teken”. Eerste uitgave, Collectie Jong Europa. Ed. Lombard Uitgaven 1963. Goede staat.
De Witte Ridder. “Het fatale teken”. Première édition, Collection Jong Europa. Ed. Lombard 1963. bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#89Ernest Rancoulet
“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220/280 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#630
Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#499
Een groot lot boeken met o.a. de reeks “Meesters der schilderkunst” en de reeks “La vie et l’homme”.
Grand lot de livres contenant e.a. “Meesters der schilderkunst” et la série “La vie et l’homme”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#332A. Parmentier
“Jachthonden in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Chiens de chasse dans le champ”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#459Etienne Le Compte
“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300