#727
#309
Een gevarieerd lot oud speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
#486
Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
#343
Kleine kolompendule. Veer te repareren.
#64Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Vrouw met hond”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Polderboerin”. “Liggend naakt”, 20/65. Vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Femme au chien”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Paysanne du polder”. “Nu couché”, 20/65. Quatre gravures signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#511
Een kleine Chinese cachepot van meerkleurig porselein met een paradijsvogel en een draak in het decor. Onderaan gemerkt.
Petit cache-pot en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un oiseau du paradis et d’un dragon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/70 -
#434Dana Puchnarova
“Left - Kryptogram”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 1962 en genummerd 3/6 buiten de plaat.
“Left - Kryptogram”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1962 et numérotée 3/6 hors planche.No longer availableDim. 8 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#584Jean-Léon DesmetPeriod: °1943
“Profiel”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Profile”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 180/240 -
#335Ecuador
#773
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#772
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120