Similar lots by type
-
#554Koch
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#704Hilde Hendrickx
“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40°/50 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#752Hilde Hendrickx
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#662Slivicca (?)
“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015
Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#659
“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/260 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#435J. De Pré
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#608
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220/260 -
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#405Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#298Schmid
Een pendule in Lodewijk XV-stijl met vergulde bloemen versierd, type Neuchâteloise.
Une pendule de style Louis XV avec décor de fleurs doré, type Neuchâteloise.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/100 -
#392
Twee ronde miniaturen met portretten van achttiende eeuwse dames. Eén gesigneerd Joriot.
Deux miniatures rondes aux portraits de dames du XVIIIe siècle. L’une signée Joriot.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#574Andor KomivesPeriod: °1958
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
“Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.No longer availableDim. 54 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#37
Een lot porselein, bestaande uit een schaaltje, versierd met een meerkleurig varkenskoppeltje, een bakje in de vorm van een varken met een hoed, twee verschillende mosterdpotjes in de vorm van een varkentje en een jongetje met ladder op een varken. Eéntje gemerkt van Goebel.
Lot de porcelaines comprenant un petit plat décoré d’un couple de cochons, un récipient, deux moutardiers et une statuette, tous présentant des cochons. Un exemplaire avec la marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#677
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#474Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#274
“Jonge vrouw met bloemen en groenten”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Jeune femme avec fleurs et légumes”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#555Karloff en Missoni
Een vaporisator eau de parfum van 30 ml en een parfum van 7,5 ml.
Un flacon d’eau de parfum vaporisateur 30 ml et un flacon de parfum 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#497
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Omstreeks 1900.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200