Similar lots by type
-
#564
Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100/160 -
#604
Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450/550 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#475
“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30/50 -
#500
“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#423
Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#530
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#1
Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#593
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100/150 -
#525
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#725
“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20/30 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#773
Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50/80 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100/160 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#755
Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#637
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#696
Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.
Pétrin couvert en bois à entretoise en H.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100/160 -
#34
Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#247
Een klein zilveren kalebasvaasje, versierd met mythologische wezens en een rond dekseldoosje van zilver, versierd met goudvissen in het decor. Chinees werk.
Petite gourde en argent décorée d’êtres mythologiques et une petite boîte ronde en argent décorée de poissons rouges. Travail chinois.No longer availableDim. 71 & 105 gEstimate: € 60/80 -
#352Peter
“Molen bij het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Moulin au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 55cmEstimate: € 40/60 -
#7
Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.
Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#154
“De Judaskus” en “Christus op de knieën van zijn Moeder”. Een paar kleurenlitho’s naar James Ensor. Dragen een handtekening binnen de plaat.
“Le baiser de Judas” et “Le Christ sur les genoux de sa Mère”. Paire de lithographies en couleurs d’après James Ensor. Portent une signature dans la planche.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 150/250 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 800/1000 -
#628
“Migrerende olifanten met de Kilimandjaro in de achtergrond”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Migration d’éléphants devant le Kilimanjaro”. Grand photo sur plexiglas.No longer availableDim. 180 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#209Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#23
Twee houten kruisbeelden met Corpus Christi van zamak en van brons en een heiligenbeeld van gesculpteerd hout.
Deux crucifix en bois aux corps en régule et en bronze, ainsi qu’un saint en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#41Val St. Lambert
Een lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative allongée en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#441
Een lot van drie gelakte Chinese houten doosjes en een schaal in dezelfde stijl. We voegen er een gelakt doosje met rozendecor aan toe.
Lot de trois boîtes en laque de Chine et un plat dans le même genre. Nous ajoutons une boîte laquée à décor de roses.No longer availableEstimate: € 60/100