Other lots in this auction
-
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee roze parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 850/1000 -
#488
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#332
“Sloepen op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Verburgh.
“Chaloupes sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : “Verburgh”.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#311
Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.No longer availableDim. h: 24 & Ø: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#366
Een muziekstaander van gesculpteerd mahoniehout in vier niveaus. Begin XXe eeuw.
Etagere à musique en acajou sculpté à quatre niveaux. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een lot spelden met betrekking tot de Sovjetunie. Grotendeels fantasie.
Un lot d’épingles en rapport avec l’Union Soviétique. Principalement fantaisie.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#730
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120/200 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. en een fancy diamand van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,50 ct et d’un fancy diamond de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5500/6500 -
#695
Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#443
Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40/50