#183
Een reliëf van gesculpteerd albast met een religieuze scène. Mechelen, XVIIe eeuw.
Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 500/600 -
#177
“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280/320
#317
“Uncle Sam Bank.” Polychroom gietijzeren spaarpot.
“Uncle Sam Bank”. Une tirelire en fonte polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#564Sorin IlfoveanuPeriod: °1946
“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
#247
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/70 -
#648
Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
#304Jan Buyl
#732Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
#135
#580
Lot de vaporisateurs contenant des eaux de parfum et des eaux de toilette. Nous ajoutons un châle (dégât) et une boîte de cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#622
Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
#106
Een eikenhouten art nouveau meubeltje met twee deurtjes en een klapblad in de gordel. Sober versierd in arts and craftsstijl met ebbenhouten vierhoekjes. Meubelmakerij Demets, begin XXste eeuw.
Meuble en chêne sobrement incrusté ouvrant à deux portes en dessous d’un abattant en ceinture. Dans le style des arts and crafts. Manufacture Demets, début du XXe siècle.No longer availableDim. 117 x 94 cmEstimate: € 100/150