Similar lots by type
-
#243
“De eeuwige denker”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen voetstuk in de geest van Rodin.
“L’éternel penseur”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille inspirée sur l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/200 -
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360/400 -
#571
Een paar vazen van cloisonné op brons met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en cloisonné sur bronze. Décor de personnages dans un jardin. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#181
“Naakt in wasmand”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Nu dans un panier à linge”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/240 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#658
Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#203
Een paar bronzen balustervazen met een decor van vogels en bloemen in reliëf. Japans werk.
Paire de vase balustres en bronze à décor de fleurs et d’oiseaux en relief. Travail japonais.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 260/300 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#557
Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#583
Een coupe van Cantonporselein in een verguld bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 Ø: 18 cmEstimate: € 320/360 -
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120/200 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/75 -
#178
Een liggende beer van donkergepatineerd brons.
Ours couché en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140/150 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#171Batenburg
“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit antilope”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 150/180 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55/65 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#702
Een bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden, geflankeerd door zuiltjes en versierd met marqueterie en bronsbeslag.
Meuble d’appoint en bois de placage à trois tiroirs flanqués par des colonnettes et décorés de marqueterie et de bronze.No longer availableEstimate: € 60/10à -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#696
Ronde tafel met centrale poot en vier bijpassende stoelen met uitgewerkte ruggen. Barokke stijl. Tafelblad met slijtageplekken.
Table ronde à pied central et quatre chaises assorties aux dossiers sculptés. Style baroque. Usures à la tablette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#42
“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#245
Een 18 karaats wit en roze ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een centrale diamant van ± 1,04 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct entourant un diamant central de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 4,5 gEstimate: € 2600/2800 -
#592Marcel Hess
“Naakt voor de spiegel.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu devant le miroir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#575Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 64,53 gEstimate: € 80/150 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct., robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en zes parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct, de rubis ayant un poids total de ± 0,90 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 1200/1400 -
#147F. Press
Bronzen danseres. Naar de art déco. Gesigneerd.
Danseuse en bronze. D’après l’art déco. Signée.No longer availableDim. H. 44,5 cmEstimate: € 60/100 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#72Jos Trotteyn
“De Kasteelhoeve van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ferme du château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#98
Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30/40