Similar lots by type
-
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120/200 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/80 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#7404711 Eau de Cologne
Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#730Givenchy III en Organza
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#805
Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560/600 -
#590Ester Lauder
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#763
Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350/450 -
#553Royal Boch
Een paar vazen van witgeglazuurd aardewerk naar een ontwerp van Charles Catteaux.
Paire de vases en faïence à glaçure blanche d’après un modèle de Charles Catteau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/150 -
#818
Drie speren van de Kuba, DRC.
Trois lances des Kuba, Congo.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#558
Een famille-rose dekselvaasje van Chinees porselein op een messingen voet. XIXe eeuw. Restauratie aan het deksel.
Petit vase couvert famille rose en porcelaine de Chine sur pied en laiton. XIXe siècle. Restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/140 -
#704
“Bos in de sneeuw”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gesigneerd 1948.
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#62Foulon
“Stilleven met fruit en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#831
Een tweezijdig bureau van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Bureau à double face en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#182A.J. Truyens
“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60/80 -
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Bruxelles, vers 1950.No longer availableEstimate: € 35/45