Similar lots by type
-
#294Roger Hebbelinck
“Winterlandschap”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A. Naar een werk van V. De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A. D’après un oeuvre par Valérius De Saedeleer.No longer availableDim. 54 x 59,5 cmEstimate: € 100/150 -
#476
“Landschap”. Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte. Signée illisiblement.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 120/160 -
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#72
Een lot van drie etsen bestaande uit een landschap van Marcel Jacques, een hoevezicht van Jacob Smits en een zicht op de Vlaaikesgang van Winkelman.
Lot de trois eaux-fortes comprenant un paysage par Marcel Jacques, une vue de ferme par Jacob Smits et une vue du Vlaaikensgang par Winkelman.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#34Jef Van Grieken
“Dooitijd II”. Ets. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
“Dooitijd II”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/20 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#612Edgar Tytgat
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#232Armand Apol
“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#722
“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
“Composition”. Technique mixte. Attribuée au verso: Vandenbranden.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#169Armand Apol
“La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.
“La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#59Albert Geudens
“Interieur”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 20/40 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80/120 -
#459
“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
“Chevalier”. Sérigraphie d’après Dali.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#309
“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#172
Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#688Etienne LecomtePeriod: °1931
“China”. Een houtsnede. Gesigneerd en artist’s proof buiten de plaat.
“Chine”. Gravure sur bois. Signé et “artist’s proof” hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#39Romain Malfliet
“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#152Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#197
Een zilveren lepel. Gemerkt. XVIIe eeuw.
Cuillère en argent. Aux poinçons du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#337
Een lot grafische werken:- Elf lithografieën m.b.t. de Mechelse Ommegang. Gedrukt en ontworpen door Vervloet en de Burggraaf.- “L’ art contemporain 1905”. Tien etsen van R. Baseleer, Ch. Mertens en W. Vaes.- “Twee broeders”. Houtsnede door Buschmann gedrukt naar een ontwerp van E. Pellens.- Een lot Duitse theateraffiches. XIXde eeuw.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Kunstboek. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.
Lot de gravures:- 11 lithos concernant le Ommegang de Malines. Inventées et imprimées par Vervloet et de Burggraaf.- “L’art contemporain 1905”. Dix eaux-fortes par R. Baseleer, Ch. Mertens, W. Vaes.- “Twee broeders”. Gravure sur bois par Buschmann imprimée d’après un modèle par E. Pellens.- Un lot d’affiches de théâtre allemandes. XIXe siècle.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Livre d’art. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#689
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#52
Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.
Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#102Frans Van Immerseel
“De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.
“L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#486Jean-Baptiste Valadié
“Liggend naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/150 buiten de plaat.
“Nu couché”. Lithographie. Signée et numérotée 24/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#645
Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.No longer availableDim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500/2500 -
#171
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloesems en krokussen in reliëf. Einde XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré décorés de fleurs et de crocus en relief. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#61
Een aardewerken tabakspot met opschrift “Tabac de Virginie”.
Pot à tabac en faïence à l’inscription “Tabac de Virginie”.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 30/50 -
#800Enicar
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#173
Een lot van vijf beeldjes met personages van meerkleurig porselein in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq figurines diverses en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110/130 -
#678
Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor. Japans werk. Gesigneerd.
Scène érotique en ivoire sculpté. Travail japonais. Signé.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 200/240 -
#532
“Dooi op de Leie” & “Winterlandschap”. Twee litho’s naar Saverys. De eerste gesigneerd Hebbelinck en genummerd 262/350, de tweede 255/350.
“Dégel sur la Lys” et “Paysage d’hiver”. Deux lithographies d’après Saverys, la première signée Hebbelinck et numérotée 262/350, la deuxième 255/350.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#666
Een lot parafernalia van de vrijmetselarij, judaïsme, zwarte missen e.d.
Lot d’attirail de la maçonnerie, le judaïsme, les messes noires etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#499Jan De Mayer
“Hoevezicht te Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Laetem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#429Romain Malfliet
“Watermolen te Merchtem”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“Moulin à eau à Merchtem”. Eau-forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#562
“Oxford University”. Ets.
“Oxford University”. Eau-forte.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 20/30