Similar lots by type
-
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#555
Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#217
“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150/180 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380/440 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#218
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160/200 -
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160/180 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850/1000 -
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#806
Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100/120 -
#601
Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000/2200 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300/400 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#493
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#801
Twee messingen en een koperen waterketel en een samovar.
Deux bouilloires en laiton et une bouilloire en cuivre, ainsi qu’un samovar.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#575
Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220/240 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een saffier van ± 1,14 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un saphir de ± 1,14 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 1000/1200 -
#161
Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#761
Een voorstelling van Ganesh van brons.
Représentation de Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#767
Een kleine opgezette schildpad.
Petite tortue empaillée. Accidents.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#787
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#127
Een paar cassolettes van rood marmer en verguld brons, versierd met bloemenguirlandes en saterkoppen.
Paire de cassolettes en marbre rouge et bronze doré décorées de guirlandes de fleurs et de têtes de satyres.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250/400 -
#544Salvador Dali
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220/250