Similar lots by type
-
#358Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tweeënzestig albums tussen nummer 133 en 241.
“Suske en Wiske”. Un lot de 62 albums entre les numéros 133 et 241.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#743
Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Buck Danny”. Eén album.- “Lucky Luke”. Twee albums.- “Kari Lente lost het op”. Eén album.- “Suske en Wiske”. Eén album.- “Karl May”. Eén album.- “Bessy”. Negen albums. - “Buffalo Bill”. Twee albums.- “Asterix”. Eén album.- “Jerom”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Buck Danny”. Un album.- “Lucky Luke”. Deux albums.- “Kari Lente lost het op”. Un album.- “Suske en Wiske”. Un album.- “Karl May”. Un album.- “Bessy”. Neuf albums. - “Buffalo Bill”. Deux albums.- “Asterix”. Un album.- “Jerom”. Six albums.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#739
Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Alex”. Zes albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter” Eén album.- “Chick Bill” Eén album.- “Rik Ringers”. Twee albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Alex”. Six albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter”. Un album.- “Chick Bill.” Un album.- “Rik Ringers”. Deux albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Six albums.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#357Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van veertig albums tussen nummer 43 en 131.
“Suske en Wiske”. Un lot de 40 albums entre les numéros 43 et 131.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#336
Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd eikenhout met twee laden in Transitionstijl.
Meuble d’appoint en chêne sculpté à deux tiroirs. Style Transition.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 900/1000 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80/100 -
#77
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#46Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#86
Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#439
Negen boeken m.b.t. de schilderkunst. Allen uitgegeven door Soubry.
Neuf livres au sujet de la peinture. Ed. Soubry.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#682Vleugels
“De tien geboden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les dix commandements”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 110 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#706
Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 200/240 -
#116
Cylinderbureau van mahoniehout met marmeren blad. XIXde eeuw.
Bureau à cylindre en acajou à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#18
Koffiestel van verzilverd metaal. Koffie-, melk- en suikerpot gemerkt EPNS en een toegevoegd dienblad.
Garniture à café en métal argenté. Cafetière, pot à lait et sucrier. Marqués EPNS. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80/120