Other lots by Cantré
-
#261Jozef Cantré
“De Denker” Gipsen plaquette in houten lijst. Gesigneerd.
“Le penseur”. Plaquette en plâtre dans un cadre en bois. Signée.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 100/120 -
#263Jozef Cantré
“Ed. Anseele”. Bronzen buste. Niet gesigneerd.
“Ed. Anseele”. Buste en bronze. Sans signature.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#402
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#12
“Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.
“Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#300Ecuador
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en coquilles spondylus taillées aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800/900 -
#828
Een staande klok in een kast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#715
“Ezeltjes op het strand”. Pastel. Onleesbaar gesigneerd.
“Anes sur la plage”. Pastel. Illisiblement signé.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#641Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180/240 -
#616
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 60/80 -
#762Dirk Baksteen
“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#17
Een miniatuur damesbuste met bloem van donkergepatineerd brons. Tijdperk art nouveau.
Buste de jeune femme à la fleur miniature en bronze à patine foncée. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#454D.V.H.
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 20/30