Similar lots by type
-
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#253Val Saint Lambert
Een hoornvaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
Vase cornet en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Sans marque.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200/300 -
#14
Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuils de style Louis XIII recouvert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#211
“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650/750 -
#460Ecuador
Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.
Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#435
Twee halssnoeren van zwarte koraal.
Deux colliers en corail noir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#358
Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#18
Twee messingen handbellen. XIXe eeuw.
Deux cloches en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#486
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met een lade in de gordel.
Petit secrétaire à abattant en chêne ouvrant d’un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#388Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140/200 -
#442
Serie van zeven militaire voertuigen in oorspronkelijke verpakking.
Suite de sept voitures militaires dans leurs emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#704
“Quarterback”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “K. Van Boheemen”.
“Quarterback”. Huile sur toile. Avec l’inscription “K. Van Boheemen”.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 200/240