#349
#52
#7
#448
#32
#79
#139
Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
#233
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
#24
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30/50
#411Rudolstadt
Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#341
#275Bolivie Peru
Een oude broche en vier verschillende oude spelden voor ponchos.
#656
Een eikenhouten eettafel met dertien stoelen, bekleed met groen imitatieleder.
#421
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
#435
#778
#274Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Stad”, 24/45. “Winter op het Kiel”, 35/60. “Winter”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Vier gravures. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ville”, 24/45. “Hiver au Kiel”, 35/60. “Hiver”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Quatre gravures. Signées et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#422
Een groep van meerkleurig porselein in de vorm van een vissende vrouw tussen twee sierschalen. Onderaan gemerkt met een Aziatisch reproductiemerk. We voegen er een jongen en een meisje van meerkleurig porselein aan toe.
Groupe en porcelaine polychrome en forme d’une femme pêchant entre deux coupes. Marque asiatique sous la base. Nous ajoutons un garçon et une fille en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 & 19 cmEstimate: € 60/80 -
#446Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#477
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60