Similar lots by type
-
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800/2000 -
#419
Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#605Ralph Lauren
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#283
“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#300Yves Saint Laurent
Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#143
“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#305Christian Dior Dune
Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#610Nina Ricci
“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#247Bouret
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400/600 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#193P.F. Choppin
“Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 800/900 -
#310Oscar de la Renta
Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#350Cabotine Pastel en Grès
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#685
Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#590Chantal Thomass
Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#235Giorgio Beverly Hills
“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#378
Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800/900 -
#678
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#569
“Compositie met stucwerk”. Met handtekening, Russische school.
Composition en stuc. Porte une signature. Travail russe.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#653
Drie messingen kandelaars in Renaissancestijl, waarvan twee een paar vormen. Gemonteerd als elektrische schemerlampen.
Trois candélabres en laiton de style Renaissance dont deux formant une paire. Montés à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#434Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#515Edel Collecties
“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#677
Tien diverse kruiken van steengoed en aardewerk. Sommige XIXde eeuws.
Dix cruches en faïence et grès. Certains du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300/400 -
#253
Een lot van vier oude benzinebranders.
Quatre chalumeaux à pétrole.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#410
Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#489De Bruyn
“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 20/30