Other lots by Cox
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#467
Een lot varia, bestaande uit tien kleine Boeddha’s van kunststof, een wijze van drijfhout, twee zinken eendjes als dekseldoosjes en een Italiaans groepje van kunststof.
Lot varié comprenant dix petits Bouddha en plastique, un sage en bois flotté, deux petits canards en zinc formant boîtes et un groupe italien en plastique.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#434Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#802
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Op houten stoeltje.
Comtoise en cuivre jaune repoussé à cadran émaillé. Sur console en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#82Karel Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150/200 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. H 106 cmEstimate: € 120/200 -
#144
“Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#468
Bodhisatva van brons. Thais werk.
Bodhisatva en bronze. Travail thaï.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80/120 -
#587
Verzilverd metalen bestek met een rocaillemotief. 8 grote lepels, 8 grote vorken, 8 kleine vorken, 6 dessertlepels en 8 dessertmessen met keur O.W. van Otto Wiskemann. 5 oestervorkjes met keur AB en 9 dessertmessen van een lichtjes afwijkend model.
Couvert en métal argenté à motif rocaille. 8 grandes cuillères, 8 grandes fourchettes, 8 petites fourchettes, 6 cuillères à dessert et 8 couteaux à dessert aux poinçon O.W. pour Otto Wiskemann. 5 fourchettes à huîtres au poinçon AB et 9 couteaux à dessert d’un modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#752
Twee kinderstoeltjes van eikenhout, bekleed met leder. Renaissancestijl.
Deux chaises d’enfant en chêne recouvertes de cuir. De style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40/60