Other lots by Liebig
Similar lots by type
-
#28
“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Uitg. Vander Hey. Antwerpen, 1810. Harde kaft met een afbeelding van het Heilig Hart en met verzilverde sluiting.
“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Ed. Vander Hey. Anvers, 1810. Couverture dure avec une représentation du Sacré coeur et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#363
“Geschiedenis van België”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Brussel. Vier delen.
“Geschiedenis van Belgie”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Bruxelles. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#353
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een rococo terrine, een Romeinse buste, een vrouwenbuste, een meisje met boeken, een kannetje en twee putti met een kalf.
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#560
Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.
Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 58 cm h: 92 cmEstimate: € 350/380 -
#321
Een lot messing, bestaande uit een vijzel en vijf kandelaars, waaronder twee paar.
Un lot d’objets en laiton comprenant cinq chandeliers dont deux paires et un mortier.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#452
Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#389
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#430
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#648
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#639
Een samengesteld eikenhouten hoekmeubel met bovenaan een sobere paneeldeur, onderaan een gesculpteerde en gemoulureerde paneeldeur.
Un meuble en coin en deux parties, avec portes à moulures.No longer availableDim. 197 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#625
Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.
Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.No longer availableDim. 202 x 128 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#96
Een rolsecretaire van gefineerd hout in Chippendalestijl met drie laden. Deens werk.
Un secrétaire sur roulettes en bois de placage, style Chippendale, trois tiroirs. Oeuvre Danoise.No longer availableEstimate: € 120/200