#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#125
#10
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#25
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
#65
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250/350
#94Emiel DevosPeriod: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#281
Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.
Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
#161
#79Frans De Bie
“Nature morte aux oiseaux”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100/160 -
#500
#532
#323
#167
Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
#612
#234P. Peelman
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 53 cmEstimate: € 60/100