Similar lots by type
-
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#138Val St. Lambert
Twee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#58
Een paar karaffen van kleurloos olijfgeslepen kristal.
Paire de carafes en cristal incolore à motif d’olives.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#445
Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#218Van Immerseel
“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.
“Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#385
Een groot lot roestvrij stalen dameshorloges.
Grand lot de montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#94Emiel DevosPeriod: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een notenhouten fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl, bekleed met bordeaux fluweel.
Fauteuil cabriolet en noyer de style Louis XV recouvert de velours bordeaux.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#89Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
Een collectie grafisch werk. Twee etsen met zichten op Sint-Anneke en 7 kleine etsen met personages. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection de gravures. Deux eaux-fortes avec vues de Sint-Anneke et 7 petites eaux-fortes aux personnages. Signées, intitulées ou numérotées hors planches. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#273
Een lot gedreven koperwerk met een inktpot in Napoleon III-stijl, een jardinière en een art nouveau vide-poche.
Lot de cuivre repoussé comprenant un encrier Napoléon III, une jardinière et un vide-poche art nouveau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#591
Gestileerd staand naakt van gebeeldhouwd en gepolijst zeepsteen. Shona, Zimbabwe.
Nu stylisé en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe.No longer availableDim. H.94 cmEstimate: € 200/300 -
#749
Een opgezette antilopenkop. We voegen er een groot dierenvel aan toe.
Tête d’antilope empaillée. Nous ajoutons une peau d’animal.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#667
Een houten Afrikaans fetisjbeeld op een ijzeren sokkel.
Fétiche africain en bois sur socle en fer.No longer availableDim. H 173 cmEstimate: € 100/150