Similar lots by type
-
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180/240 -
#248
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#607Carla Kamphuis-Meijer
“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200/240 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#383
Een koffertje van zwart imitatieleder met een Chinees decor.
Coffret en imitation de cuir noir à décor chinois.No longer availableEstimate: € 40°/50 -
#437
Een lot scheepsmateriaal, bestaande uit een patrijspoort met spiegel, twee verschillende scheepskompassen en een ampèremeter.
Lot d’objets de bateau comprenant un hublot, deux différents compas et un ampèremètreNo longer availableEstimate: € 80/120 -
#461
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#664
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#191
Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.
Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#36
Een eendeursvitrine in Lodewijk XV-stijl van gebleekt eikenhout met onderaan een lade.
Vitrine à une porte de style Louis XV en chêne clair. Un tiroir en ceinture basse.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80