Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 900/1000 -
#587
Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#248
Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.
Une petite table en chêne avec des pieds en forme de lyre.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#160
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct art déco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 550/650 -
#111
Een Engelse helm uit de Eerste Wereldoorlog
Un casque anglais datant de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#771
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#100
Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.
Bracelet en or blanc 18 ct tressé.No longer availableDim. 37,91 gEstimate: € 900/1000 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#679
“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#42
Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#225
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 3,93 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,93 ct.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 3000/3400