#275
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#190
Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
#105
Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.
#75
#260
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#45
Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100
#675
Een halssnoer van ruwe bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#301
Coupe ajourée en bois sculpté avec musique et décorée de vignes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#1005Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.
“Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30/60 -
#1113
#561
#866Carl, Paris
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
#439Damien Van Dael
“Na 150 jaar België.” Litho, gesigneerd en genummerd: 3/16. Gedateerd 06/81.
“Après 150 ans de Belgique”. Litho, signée et numérotée 3/16. Datée 06/81.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#376
#706
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240