Similar lots by type
-
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230/300 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100/150 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300/400 -
#385
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60/100 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000 -
#360
Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#300
Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800/2000 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800/2000 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100/1300 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700/800 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600/700 -
#475
Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100/150 -
#70Quatre fils, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500/600 -
#185
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600/800 -
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#400
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60/80 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#467
Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
Lionne en fonte polychrome.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#442Frans Masereel
“Boten op de Schelde” & Zicht op Antwerpen vanaf de Schelde”. Twee houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bateaux sur l’Escaut” et “La ville d’Anvers vue de l’Escaut”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#307
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#790
Een rond bijzettafeltje van onyx op centrale poot.
Table de gigogne ronde en onyx sur pied central.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#80
Drie verschillende broches van 18 karaats geel goud waarvan twee bezet met pareltjes.
Trois broches différentes en or jaune 18 ct dont deux serties de petites perles.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 200/300 -
#52Félix SauterPeriod: 1881-1963
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des Dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#382
“Portret van een wassende vrouw”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Portrait d’une laveuse”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#171
Petroleumlamp gemonteerd op een Imari porseleinen vaas. Verguld koperen montuur. Japans werk. Verlichting op elektriciteit.
Lampe à pétrole montée sur un vase en porcelaine d’Imari. Montures en cuivre doré. Travail japonais. Transformée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 250/375 -
#747
Een kleine Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout.
Petit socle chinois en bois de fer sculpté.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#493Märklin
“DB Diesellokomotive” nr 3021, Elektrische locomotief nr 3030, DR Diesellokomotive” nr 3066, Elektrische locomotief Herpa Liliput nr 7141 02, geschikt voor Märklin. Een transformator. Een Märklin overweg nr. 457. Alles in goede staat en met oorspronkelijke dozen.
“Db Diesellokomotive” n° 3021, Locomotive électrique n° 3030, DR Diesellokomotive n° 3066, Locomotive électrique Herpa Lilliput n° 7141 02 adaptée à Märklin. Un transformateur. Un passage à niveau Märklin n° 457. Le tout en bon état et aux boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#297Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
Album complet concernant les “pots à Liebig”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#801
Een ovale spiegel met vergulde lijst, versierd met bloemenmotief in reliëf.
Miroir ovale au cadre doré décoré d’un motif floral en relief.No longer availableDim. 107 x 122 cmEstimate: € 120/200