Similar lots by type
-
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#385
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#376
Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#585Yves Saint Laurent
Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#330Yves Rocher
Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#360
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#280Liu-Jo de Jeanne en Provence
Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#5Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#315
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#375
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#240
Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#634Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#677
Tien diverse kruiken van steengoed en aardewerk. Sommige XIXde eeuws.
Dix cruches en faïence et grès. Certains du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#186
Een klapsecretaire van wortelfineer met opzet in Georgian stijl. Onderaan drie grote onder twee kleine laden, het opzet met twee paneeldeuren boven twee kleine schuifblaadjes en bovenaan met een gebogen en gebroken fronton. XIXe eeuw. Slijtages en manco’s.
Secrétaire à deux corps à abattant en placage de ronce de noyer. Le bas ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, le haut à deux vantaux. Deux petits tirettes en ceinture. Fronton en arc brisé avec un toupie dans le centre. Style Georgian du XIXe siècle. Usures et petits manquants.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500/800 -
#693
Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages dans un intérieur.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#452
Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#163
Een leeuwin van groengepatineerd zamak op een sokkel van onyx en arduin. Tijdperk art deco.
Lionne en régule à patine verte sur socle en onyx et pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#327
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en schildpad met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et écaille avec un corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#495
Koninklijke Munt van België en Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 munten (5 gouden 22 ct en 19 sterling zilveren), replica’s van Belgische frankmunten uit de XIXde en de XXste eeuw. Compleet met presentatiekoffertje en het boek “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.
Monnaie Royale de Belgique et Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 pièces de monnaie (5 en or 22 ct en 19 en argent sterling ), répliques des pièces en francs belges des XIXe et XXe siècles. Complet avec coffret de présentation et le livre “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#434Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#51Val St. Lambert
Een coupe en een vaas op voet van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt.
Une coupe et un vase à piédouche en cristal taillé incolore. Le vase avec griffe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#603
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#339
Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50/8à