#345
#210
Een halssnoer met meerkleurige kleine natuurparels met een zilveren slot.
#120
Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#235
Een halssnoer met platte parels met een zilveren slot.
Collier de perles plates. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/320
#123
Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#810
#648
Een paar vazen van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#21
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
#333
Een grote drageoir van kleurloos geslepen kristal.
#185
Collier nuptial en argent et ambre. Photographié pour le livre “Africa Adorned”.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
#58
Een verzameling postzegels, bestaande uit een aantal volle insteekboekjes, een album met betrekking tot Europese vorstenhuizen en enkele dozen losse zegels.
Collection d timbres postes comprenant une partie de pochettes bien remplies, un albums concernant les maisons royales européennes et quelques boîtes aux timbres mixtes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#97
(Ethnische juwelen e.a. 5 boeken, zeer goede staat). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. zeldzaam, Frans). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, dustjacket. Engels). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, Spaan(..)
(Bijoux ethniques e.a. 5 livres, très bon état). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (comme neuf, hardcover, jaquette, rare, français). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, jaquette. anglais). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, espagnol). E(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#413
#587
Een paar kindjes van wit en meerkleurig porselein. Chinees werk.
Paire de petits enfants en porcelaine polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 360/400 -
#114Francisco Lozano SanchisPeriod: 1912 - 2000
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Vue de la côte”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 30/50