Other lots in this auction
-
#11
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaasje, twee kruikjes en drie vaasjes. Voornamelijk Delft.
Lot de faïence bleue et blanche dont une potiche, deux cruches et trois vases. Plupart Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#153
Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25/35 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#90
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit twee meisjes met een bal, een dame met hoed en een boerinnetje met mand.
Lot de biscuits polychromes comprenant deux petites filles et un ballon, une dame au chapeau et une paysanne au panier.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 20/30 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#164
Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#176
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#88
Twee sierjardinières van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een engeltje bij een slede en het andere in de vorm van een engeltje bij een schelp.
Deux jardinières en porcelaine polychrome dont une en forme d’angelot près d’un traîneau et un autre avec un angelot près d’une coquille.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 14 cmEstimate: € 25/40 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#146
Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35/50