#221Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
#188Louis Vuitton
Een lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
#295Delvaux
Een handtas met bijbehorende portefeuille van rood leder.
#218Delvaux
Een handtas van groen leder. Met stofhoes.
#152Cartier
Een handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150/180
#194Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Trekpaarden en een kruiwagen in een uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Chevaux de trait et une brouette dans un paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 88 x 118 cmEstimate: € 200/300 -
#471Filipijnen
Een hakmes van staal in houten foedraal voor vrouwen en kinderen.
#795
#761
Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#169Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 160/180 -
#156
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
#593Ecuador
Een geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
#109
“De muziekles”. Olieverf op doek. Herdoekt. Eerste kwart XXe eeuw.
“La leçon de musique”. Huile sur toile. Retoilée. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150