Similar lots by type
-
#172
Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 15/25 -
#157
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 20/30 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#158
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ijsemmertjes, een opengewerkt schaaltje, drie mandjes en een suikerpot.
Lot de métal argenté comprenant deux seaux à glace, un plat ajouré, trois paniers et un sucrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20/25 -
#155
Een lot van vier verschillende serveerschotels van verzilverd metaal.
Lot de plats de service en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#163
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een kan, een theepot, een chocoladekan, twee kandelaars, een bloemenvaasje en een voet voor een presenteerschaal. We voegen er een tinnen staandertje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une verseuse, une théière, une chocolatière, deux candélabres, un vase et une base de présentoir. Nous ajoutons un support en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40 -
#154
Drie verschillende flessenhouders, waarbij twee van verzilverd metaal en één van smeedijzer.
Trois porte-bouteille dont deux en métal argenté et un en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 10/20 -
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#164
Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#2
Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#15
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop
Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#71
Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.
Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#38
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit.
La Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een reeks van twaalf kopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een houten staandertje met een Chinees miniatuur theekopje en theepotje met een drakendecor in reliëf aan toe.
Suite de douze tasses et soucoupes en porcelaine polychrome et dorée. Nous ajoutons un présentoir en bois avec une tasse miniature chinoise et une théière à décor de dragon en relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#109
Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35/60 -
#183Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.
Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 10/15 -
#86
Een lot porselein, bestaande uit twee asbakken, resp. met een hondje en een gans, een groepje van een vogeltje bij een nest (kleine beschadiging) en een beeldje van een eend. De laatste twee resp. gemerkt van Sitzendorf en van LLadro.
Lot de porcelaines comprenant deux cendriers respectivement avec un chien et une oie, un groupe avec un oiseau sur son nid (petit accident) et une statuette d’un canard. Ce deux derniers par Sitzendorf et Lladro respectivement.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60