Similar lots by type
-
#351Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#354
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.
Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#388
Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
Un lot de six plateaux différents en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#23
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#341
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.
Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#378
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#383
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#42
Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.
Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#417
Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#484D. Steenwerckx
“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#662Piens
“De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#178
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout. Onderaan twee paneeldeuren met hoofdjes, bovenaan twee gevitreerde deuren tussen twee uitsparingen met balustrades.
Un buffet en deux corps en chêne sculpté. Dessous: deux portes, décoration de têtes. Dessus: deux portes vitrées et balustrade.No longer availableDim. h: 252 cmEstimate: € 200/300 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#700
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel met een meerkleurig decor van bamboe en vogeltjes op bruine fond en twee verschillende Imariborden.
Un lot d’objets en porcelaine chinoise, comprenant un plateau avec un décor de bambou et oiseaux polychrome sur fond brun, et deux assiettes Imari.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#287
Een bronzen staande lamp met een onyxen cassolette als voet.
Un lampadaire avec un pied cassolette en onyx.No longer availableDim. h 170 cmEstimate: € 25/35 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#750
Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.
Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#691Märklin
Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.
Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#33
- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableEstimate: € 60/80 -
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60