Other lots by Lalique, France
Similar lots by type
-
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#797
Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#824
Een paar vazen van blauw en wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
Paire de vase en opaline bleue et blanche à décor de fleurs peintes à la main. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#821
Een kom van paars glaspasta, de onderzijde gesatineerd.
Un bol en pâte de verre en mauve, dessous satiné.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#778
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1083
Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30/35 -
#38
Een lot opaalglas, bestaande uit vier verschillende vazen met handgeschilderde decors.
Lot d’opalines comprenant quatre vases différents aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#403
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1038
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gouden details, waarvan een groen, een blauwe en een goudkleurige.
Trois vases en verre de Boom, dont un en vert, un en bleu et un doré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1095
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#812
Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#968
Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#1090
Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#3
Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#878
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#958
Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50/70 -
#864
Een paar pique-fleurs van gesatineerd glas, waarbij één kleurloos in de vorm van een waterdrager en de ander blauw in de vorm van een meisje met bloemen, ook als doosje.
Deux pique-fleurs en verre satiné dont un incolore en forme d’un porteur d’eau, l’autre bleu clair en forme de fille aux fleurs, qui sert également comme boîte.No longer availableDim. h: 22 & 19 cmEstimate: € 40/50 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#81
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#976
Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#705Boch La Louvière
Zes verschillende roestvrijstalen herenhorloges.
Six montres pour hommes en acier inoxydable.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/150 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#734Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#670
Drie goudkleurige en één zilverkleurige roestvrij stalen fantasie horloges.
Trois montres fantaisie en acier inoxydable couleur or et une montre en acier inoxydable couleur argenté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#200
Een grote gebuikte vaas met lange hals met een polychroom decor met negen perziken. Onder de basis een merk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in blauw onder glazuur. Met thermoluminescentierapport.
Grand vase pansu au long col en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Sous la base marque “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en bleu sous couverte. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 10000 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#190
Een famille jaune langhalsvaas van Chinees porselein. Decor met pioenen en kraanvogels in bomen. Onderaan de buik gestileerde golven. Onderaan een zegelmerk “Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in blauw onder glazuur. XIXde eeuw. Met analysecertificaat.
Vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille jaune aux pivoines et aux grues dans un arbres. Vagues stylisées vers le bas de la panse. Sous la base marque sigillaire “Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en bleu sous couverte. XIXe siècle. Avec certificat d’analyse.No longer availableEstimate: € 1800/2200 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#545India
Drie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.
Trois colliers en argent 925‰ et corde tressée noire.No longer availableDim. 249,17 gEstimate: € 150/250