Similar lots by type
-
#577
Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 140/180 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#641
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100/140 -
#568
Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.
Un petit vase chinois remarquable en porcelaine polychrome, décor d’un paysage.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 140/180 -
#673
Een paar porseleinen gemberpotten met een meerkleurig bloemendecor.
Deux pots à gingembre avec décor floral polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#581
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180/220 -
#683
Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.
Deux vases balustre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240/280 -
#563
Een reizigerskruik van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en gebladerte.
Un pichet de voyageurs en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’oiseaux et feuillage.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/300 -
#678
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.No longer availableDim. h: 34 & cmEstimate: € 600/1000 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#561
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#573
Een Chinese vaas van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine blanche et bleue avec décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220/280 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300/350 -
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/280 -
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens één solitair van van ± 0,25 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de deux solitaires, pesant chaque fois ± 0,25 ct.No longer availableDim. 0,88 gEstimate: € 600/700 -
#84
Een wandversiering van gesculpteerd hout in gotische stijl.
Panneau mural en chêne sculpté de style gothique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#413
Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#693
Een klein muziekgroepje van polychroom porselein.
Un petit groupe en porcelaine polychrome représentant des musiciens.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30/50 -
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#329
“Portret van een oude man”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
“Portait d’un vieil homme”. Huile sur panneau. Sans signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#32Dirk Baksteen
“Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.
“Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#321
Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180/240 -
#404Boch Frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#205
Een eikenhouten vitrinekast met twee gesculpteerde paneeldeuren naast de gevitreerde.
Une vitrine en chêne avec deux portes sculptées de chaque coté de la porte centrale vitrée.No longer availableDim. 174 x 216 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#346
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableEstimate: € 100/160