Similar lots by type
-
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#217Servais frères, Anvers
Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#1115
Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40/60 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#792
“Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.
“Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.No longer availableDim. 21 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#449Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een merkwaardig koffertje van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Vermoedelijk Spaans.
Petit coffre remarquable en chêne sculpté. XIXe siècle, probablement espagnol.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#67
Een eikenhouten koffertje. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#633
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met lammetjes.
Une théière hexagonale en porcelaine chinoise, décor multicolore de personnages et d’agneaux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70/90 -
#730Festina
Een herenhorloge van titanium.
Une montre pour homme en titane.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1013
Een lot zwart Booms glas, bestaande uit twee verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Deux vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#891
“Lezende jonge vrouw”. Een beeld van donkergepatineerd brons in classicistische stijl.
“Jeune femme lisant”. Sculpture en bronze à patine foncé de style classique.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#282
Een wit- en grijsgepatineerde paravent met drie panelen met een romantisch decor van personages in een landschap.
Paravent laqué gris et blanc à trois panneaux décorés de personnages romantiques dans un paysage.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 120/200 -
#817
Een lot van twaalf verschillende porseleinen popjes. Grotendeels gemerkt.
Ensemble de douze petites poupées en porcelaine. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#319C. Van Reken
“Venlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120