Similar lots by type
-
#658
Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#571
Een paar vazen van cloisonné op brons met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en cloisonné sur bronze. Décor de personnages dans un jardin. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#583
Een coupe van Cantonporselein in een verguld bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 Ø: 18 cmEstimate: € 320/360 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55/65 -
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120/200 -
#178
Een liggende beer van donkergepatineerd brons.
Ours couché en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140/150 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#171Batenburg
“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit antilope”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 150/180 -
#203
Een paar bronzen balustervazen met een decor van vogels en bloemen in reliëf. Japans werk.
Paire de vase balustres en bronze à décor de fleurs et d’oiseaux en relief. Travail japonais.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 260/300 -
#181
“Naakt in wasmand”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Nu dans un panier à linge”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/240 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/75 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#332
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
“Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#557
Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#243
“De eeuwige denker”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen voetstuk in de geest van Rodin.
“L’éternel penseur”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille inspirée sur l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/200 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#291
“Diuir”. Bronzen beeld.
“Diuir”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 120/200 -
#700Peru
Een halssnoer in de vorm van een draak en een armband van 950 ‰ zilver bezet met spondylus.
Collier en forme d’un dragons et un bracelet en argent 925‰ serti de spondylus.No longer availableDim. 97,96 gEstimate: € 100/150 -
#783Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#470
Een halssnoer van zilver bezet met gekleurde kwarts en een zeeoorschelp.
Collier en argent serti de quartz coloré et d’une coquille d’haliotidae.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#271
Een allegorische voorstelling van goud- en bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
Représentation allégorique en bronze à patine brun et or sur socle en marbre vert.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#357
Koetslamp van koper en plaatijzer.
Lampe de calèche en cuivre et tôle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#677
Twee paar kandelaars, waarvan twee messingen (één beschadigd) en twee van verzilverd metaal en rood koper.
Deux paires de candélabres dont deux en laiton (un accident) et deux en cuivre rouge partiellement argenté.No longer availableDim. h: 75 & 72 cmEstimate: € 120/160 -
#430Chili Mapuche Pillon Indianen
Een halssnoer en verschillende hangers van zilver.
Collier aux pendentifs en argent.No longer availableDim. 83,93 gEstimate: € 40/60 -
#3Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een groene uit de jaren ‘50. Beiden gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et un autre coloré vert dans la masse. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60