Similar lots by type
-
#850
Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#1082
“Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.
“Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#647
Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.
Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#568
Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.
Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/160 -
#855
Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.
Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#704
Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.
Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1058
Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.
Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 40/60 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#1040
Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#1021
Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#1130
Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200/240 -
#938
Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#268
Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.
Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#951
Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.
Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#637
Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80/90 -
#402
“Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.
“Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#984
Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/160 -
#683Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.
“Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#1007
Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#814
Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.
Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#221
Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.
Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#389
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl naar aanleiding van een jubileum.
Miroir en chêne sculpté de style renaissance commémorant un jubilé.No longer availableDim. 106 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#315Omega De Ville Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± ,30 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 450/550 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#889Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#922Paul SonckPeriod: 1891-1975
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#3
Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#976
Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#863
Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.
Un vase de jardin sur socle en fonte.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50