Similar lots by type
-
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350/1450 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250/350 -
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#235
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400/500 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#125
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280/350 -
#380
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200/300 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350/450 -
#395
Vier verschillende horloges van roestvrij met lederen polsband.
Quatre montres en acier inoxydable aux bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400/500 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#215
Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100/150 -
#12
Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#295
Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200/300 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400 -
#15
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50/80 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250/350 -
#280
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200/2400 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750/1950 -
#385
Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300/400 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350/450 -
#365
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260/350 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850
Other lots in this auction
-
#354
“Eenden op het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Duitse school.
“Canards sur l’eau”. Huile sur panneau. Signé. Ecole allemande.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 150/180 -
#261
Een halsketting en een armband van verguld en geëmailleerd metaal.
Chaîne et bracelet en métal doré et émaillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#841G.Thomas Paris
Een grote wereldbol op houten voet.
Grande globe sur pied en bois.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 150/200 -
#496
Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.
Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#4
“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 40/60 -
#264Irma Van Zuylen
“Kinderen in een bloementuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Enfants dans un jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#534D. Peeters
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100/120