Similar lots by type
-
#157
Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300/400 -
#685
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300 -
#296L & F Moreau
“Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.
“Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 380/450 -
#437
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240
Other lots in this auction
-
#256Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een buste van een boerinnetje van albast in diverse kleuren. Achteraan gesigneerd.
Buste d’une paysanne en albâtre de différentes couleurs. Signature au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/600 -
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500/3000 -
#233Louis Van Cutsem
Een mannenhoofd van terracotta. Gesigneerd.
Tête d’homme en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 50/80 -
#577
Een groot bord van Imariporselein.
Grand plat en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 20/25 -
#268Royal Dux
Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 350/00 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#28
Een karaf van kleurloos geslepen kristal.
Carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#262Marcello Cassinari Vettor
Een lot van zestien lithografieën met naakten en paarden, waarvan vijf ingekaderd. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Lot de seize lithographies représentant des nus et des chevaux dont cinq encadrées. Chaque pièce signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 160/240 -
#217
Een schouwpendule van gedeeltelijk goudgepatineerd brons in empirestijl. Onderaan versierd met een kleine plaquette en het uurwerk gedragen door een paard.
Pendule en bronze partiellement doré de style Empire. Le bas orné d’une petite plaquette, le mouvement porté par un cheval.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#176
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#65
Hanger van wit en geel goud bezet met diamanten. Omstreeks 1900.
Pendentif en or blanc et jaune serti de diamants. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#617
Een voorstelling van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkels. China, begin XXe eeuw.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté. Sur socles en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 10à/120