Similar lots by type
-
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#516Chamseh
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200/300 -
#746
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50/70 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#541
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#531
Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110/120 -
#296Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#735
Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 0,65 ct en een centrale citrine van ± 8,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,65 et d’une citrine centrale de ± 9,45 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1900/2000 -
#264
“Zeilboot op Linkeroever.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“Voilier sur la Rive Gauche”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 61 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#301
Een vaasje van Vlaams aardewerk met opschrift ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Gemonogrammeerd ‘MPT’.
Un vase en faïence Flamande avec inscription ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Monogramme ‘MPT’.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#169Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#382
Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.
Un lot de six mortiers avec pilons différents.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#445
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring “toi et moi” bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct de type “toi et moi” sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1,90 ct.No longer availableDim. 10,91 gEstimate: € 2600/2800 -
#444
Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#78
Een jonge vrouw en heer in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une jeune femme et un jeune homme en costume traditionnel en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60