Similar lots by type
-
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#364
“Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160/180 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360 -
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35/50 -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#707Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Stadszicht”. Aquatint.
“Vue de ville”. Aquatinte.No longer availableDim. 37 x 46 cEstimate: € 20/30 -
#397
Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één centrale briljant van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes oude slijp.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de petits diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200/300 -
#150
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1000/1200 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#719
Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#502E. Bolle
“Schepen”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘77.
“Bateaux”. Deux peintures en huile sur toile. Les deux signées et datées ‘77.No longer availableDim. 38 x 48 & 46 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#368Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,08 gEstimate: € 500/600 -
#650
Vier halssnoeren van verschillende half edelstenen, aventurijn, jaspis en bloedkoraal en parels, één met zilveren afwerking.
Quatre colliers en pierres semi-précieuses différentes, aventurine, jaspe et corail rouge et perles. Un aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#952Jan Abraham MondtPeriod: 1859 - 1941
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Arbres”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/250