Similar lots by type
-
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#68
“Nar en jonge vrouw met gitaar”. Een groepje van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt met een ‘F’ onder een kroon.
“Bouffon et jeune femme à la guitare”. Un groupe de porcelaine polychrome. Marque a l’arrière - F sous une couronne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150/180 -
#163
Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#159Benny Blommaert
“Opspringend water aan een rotskust”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘76.
“Eau jaillissante sur côte rocheuse”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘76.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 200/240 -
#291
Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.
Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20/30 -
#438
Een lot blikken speelgoed, bestaande uit twee legerjeeps, waarvan één met een artilleriegeschut, een brandweerwagen, een wagen met raketlanceerder, een brug en een kraan.
Un lot de jouets en tôle, comprenant deux jeeps de l’armée dont une jeep avec artillerie, un camion de pompiers, une voiture avec un lance fusée, un pont et une grue.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#669Merho
“Kiekeboe”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kiekeboe”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#278
Gedeelte glasservies van geslepen kristal. 69 glazen op voet, met zes verschillende afmetingen, waaronder twaalf gedeeltelijk groen gekleurd in de massa, twaalf champagnecoupes, twaalf grote glazen enz.
Partie de service à verres en cristal taillé. 69 verres sur pied, six différentes dimensions, dont 12 colorés vert dans la masse, 12 coupes à champagne, douze grands verres etc.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#499Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“De Schelde - Mariekerke- St. Amands”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17/50 buiten de plaat.
“L’Escaut - Mariakerke - St. Amands”. Une eau forte. Signée et numérotée 17/50 hors planche.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#79
“Kaartende herders.” Olieverf op doek naar David Teniers. Zwaar beschadigd.
“Bergers jouant aux cartes”. Huile sur toile d’après David Teniers. Beaucoup de dégâts.No longer availableDim. h 40 x 31 cmEstimate: € 200/400 -
#274
“Landschap”. Olieverf op paneel. Vlaamse School, XIXde eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Ecole Flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 150/200 -
#482
Twee gekleurde gravures.
Deux gravures colorées.No longer availableEstimate: € 20/35