Similar lots by type
-
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#578
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.
Tirelire en fonte représentant un servant.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#768Radione
Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.
Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#187
Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150/180 -
#526
Een kazuifel.
Un chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#643
Een lot van drie oude aardewerken pijpen:- “Le vieux Jacob”. Pierre Lévèque, België.- “Je suis le vrai Jacob”. Gambier no. 998, Frankrijk.- “Militair”. Wingender, België.
Lot de trois pipes anciennes en terre cuite:- “Le Vieux Jacob”. Pierre Lévèque, Belgique.- ”Je suis le vrai Jacob”. Gambier n° 998, France.- “Militaire”. Wingender, Belgique.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#53
Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
Vase en faïence flamande au décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#390
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 60/100 -
#332A. Parmentier
“Jachthonden in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Chiens de chasse dans le champ”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#342H. Contryn
“Stilleven met fruit, bloemen en een papegaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits, aux fleurs et au perroquet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 97 cmEstimate: € 200/400 -
#551
Een verzamelmap met oude munten. Noord- en Zuid Amerika, India, enz.
Album de collection contenant des monnaies de différents pays d’Amérique, d’Asie etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#607Dinky Toys
“Peugeot 403 estate”. Een miniatuurauto. No.24F
“Peugeot 403 estate”. Voiture Miniature. N° 24F.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#102
Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20/25