#363
#257
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
#791
#615
Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.
#779
Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 50/80
#715
#691
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#667Dinky Toys
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Met patiënt.
#733
Een paar poppenstoeltjes van witgepatineerd gietijzer.
#15
#95
Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljantjes.
#467
Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
#159
#781
#323
Een terrine van meerkleurig Brussels porselein met een Japans decor.
Terrine en porcelaine polychrome de Bruxelles à décor d’inspiration japonaise.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#572
“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
#469
Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120/200