Similar lots by type
-
#799
Een art deco vaas van purper Booms glas.
Un vase art deco en verre de Boom.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#583
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.
Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 240/260 -
#620
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.No longer availableDim. h: 27, 26 & 16 cmEstimate: € 100/160 -
#703
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase en verre Murano, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#313
Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120/180 -
#698
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#63
Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.
Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#93Lalique, France
“Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.
“Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#677
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#16
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Jacobeanstijl. Met rieten zitting. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Jacobean. Siège cannée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#447
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
Deux statuettes africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h 33 & h 18 cmEstimate: € 25/35 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#311
Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#771
Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 160/240 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#89
“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel.
“Village sous la neige”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 40/50 -
#20
Een 18 karaats wit gouden en een 18 karaats geel gouden ring bezet met halfedelstenen.
Une bague en or blanc 18 ct et une bague en or jaune 18 ct serties de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 150/200 -
#1
Een tafelstuk van metaal en glas, gedragen door een reiger.
Milieu de table en métal et verre vert. De forme florale il est porté par un héron.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981
“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#522Schäffenacker, Ulm
“Twee paarden”. Tegel van aardewerk. Achteraan gemerkt en vooraan gesigneerd.
“Deux chevaux”. Carreau en faïence. Marque au verso et signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 80/120