Similar lots by type
-
#220Hermes Paris Quartz
Een dameshorloge van roestvrij staal met lederen polsband, in oorspronkelijk etui en met bewijs van aankoop.
Montre dame à bracelet en cuir. Acier inoxydable. Dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#410Ethiopie
Vijf verschillende gegraveerde armbanden van metaal.
Cinq différents bracelets en métal gravé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#250
Een halssnoer van verschillende kleuren Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti de différentes couleurs. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400/2800 -
#437
Een lot diverse juwelen, bestaande uit een snoer van avonturiet en één van tijgeroog, een zilveren ring met amber en één met groen jade, een kleine zilveren Boeddha als hanger en één van jade en een kleine bronzen hanger als souvenir uit 1959.
Lot de bijoux divers comprenant un collier en avonturite et un en oeil de tigre, une bague en argent sertie d’ambre et une de jade vert, un petit Bouddha en argent et un en jade, ainsi qu’un petit pendentif en bronze, souvenir de 1959.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#433P. Regout
Vier borden met het decor ‘Pompeia’.
Quatre assiettes au décor “Pompeia”.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#111
Een ramsschedel.
Crâne de bélier.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#126Ateliers d’art Lys de France
Een reproductie van een laat XIVde eeuws wandtapijt.
Reproduction d’une tapisserie du XIVe siècle.No longer availableDim. 112 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#328
Twee vazen van veelkleurig en verguld porcelein. Empire stijl.
Deux vases en porcelaine polychrome de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#485Ecuador
Drie verschillende halssnoeren bezet met houten parels, zilveren bollen en keramiek en één hanger bezet met kikvorsen.
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#135
Een 9 karaats wit gouden halve alliance bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Demie alliance américaine en or blanc 9 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,58 gEstimate: € 350/450 -
#20
Een lot verschillende fantasiearmbanden allerlei.
Lot de différents bracelets de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#362
Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#259Joseph Julius HeffnerPeriod: 1877 - 1951
“Duits rivierlandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre allemand en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 250/350 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#361
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.
Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.No longer availableEstimate: € 60/70